Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych
Zapraszamy serdecznie do nowej mini galerii sztuki w KANIE - KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych.
Jeżeli jesteś uzdolniony plastycznie i ćwiczysz pod czyimś kierunkiem a do tej pory swoich prac nie prezentowałeś szerszej publiczności, teraz masz taką możliwość!!!
Galeria sztuki w KANIE powstała, by ludzie tacy jak Ty: młodzi i zdolni, którzy poświęcają się swojej pasji i chcą się rozwijać, mogli eksponować swój dorobek twórczy.

KANA Art Manufaktura Sztuki Młodych

W KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych wystawiamy na prośbę twórców prace plastyczne: rysunki, szkice, pastele, grafiki, akwarele, oleje itp. Ekspozycja prac jest bezpłatna. Wystarczy wcześniej ustalić w naszym sekretariacie termin wystawy i dostarczyć do nas prace w formie gotowej do prezentacji.

"4Photo i Przyjaciele"
inaugurują kolejny sezon artystyczny
w galerii sztuki KANY!

Wraz z rozpoczęciem września Galeria sztuki KANA ART Manufaktura Sztuki Młodych inauguruje kolejny sezon artystyczny. Otwiera go wystawa fotografii autorstwa członków grupy fotograficznej 4Photo. Tym razem znani już galerii KANY: Monika Gruszewicz, Piotr Łatacha, Wojciech Skórka i Tomasz Malkowski (w KANIE po raz pierwszy), w czasie ekspozycji pt. "4Photo i Przyjaciele" prezentują różne oblicza Sosnowca.

4Photo i Przyjaciele

Pojawiają się zatem, uwiecznione migawką aparatu, miejsca dawno zapomniane, takie które można oglądać już tylko na fotografii, będą też stare osiedla i niedoceniane tereny zielone, które pozwalają ukoić skołatane nerwy. Autorzy prezentują również bijące serce nowoczesnego, współczesnego miasta.

4Photo i Przyjaciele

Dodatkowo w skład wystawy wchodzą prace członków Bytomskiej Grupy Fotograficznej. Przyjaciele 4Photo: Jolanta i Marian Dziukowie prezentują znikającą architekturę Bytomia, dzielnice, które uległy zniszczeniu spowodowanym przez szkody górnicze. Natomiast Karolina Dusza z Czeladzi pokazuje zdjęcia z jej podróży do Lwowa oraz życie jego mieszkańców.

4Photo i Przyjaciele

Grupa "4Photo" posiada na swoim koncie już kilka wystaw fotograficznych w Sosnowcu, między innymi w Muzeum Schoena oraz w Centrum Informacji Miejskiej. Prezentowali również swoje fotografie w Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Rybniku. Obecnie "4Photo" realizuje projekt fotograficzny związany z obchodami 110-lecia Sosnowca pn. "110-ciu sosnowiczan na 110-lecie Sosnowca".

4Photo i Przyjaciele

Wystawę "4Photo i Przyjaciele" można oglądać w galerii sztuki KANY od początku września. Choć uroczysta odsłona wystawy odbędzie się 25 września o godz. 17.00 już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych artystycznych wrażeń na finisaż. Wieczór w towarzystwie Autorów uświetni oprawa muzyczna.

WSTĘP WOLNY!

Sosnowiecka KANA promuje talent lokalnych twórców. Swoje prace artystyczne można nieodpłatnie eksponować w galerii KANY, po wcześniejszym umówieniu terminu wystawy.

Archiwum odsłon KANA Art:

1. KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych już działa!!!

2. Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA

3. Powiew lata w listopadowym pejzażu

4. WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych - Powrót do Edenu

5. Oko KAlejdoSkoPu

6. "Śląsk z nieba"

7. Strefa 19 w KANIE"

8. Oblicza Będzina, ViaArte - droga sztuki

9. Bo tworzyć znaczy żyć - 36,6 - Mira Kostyła - malarstwo, rysunek, plakat

10. Z potrzeby oswojenia rzeczywistości - "Maciej Nowacki - malarstwo i grafika"

11. Echo WYTWORNI

12. Z potrzeby wyrażania siebie - Malarstwo, rysunek i grafika

13. Czas otwarty - Gdy twórczość jest drugą naturą

14. 25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

15. Twórczość to Ich drugie "ja"

16. "Kolory kwitną na płótnach"!

17. "Pejzaż - zapach ziół"

18. "Inspiracje mistrzów - amatorskie spojrzenie"

19. "Dwa kroki w wyobraźnię"

20. "Zapach wiosny zatrzymany w poezji i piosence"

21. "Zatrzymać chwilę miłości"

22. "Pejzaż z martwą naturą"

23. "Krajobraz Polski"

24. "Karuzela marzeń"

25. "Wyspa łagodności"

26. "Sosnowiec - moje nowe miasto"

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail