Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych
Zapraszamy serdecznie do nowej mini galerii sztuki w KANIE - KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych.
Jeżeli jesteś uzdolniony plastycznie i ćwiczysz pod czyimś kierunkiem a do tej pory swoich prac nie prezentowałeś szerszej publiczności, teraz masz taką możliwość!!!
Galeria sztuki w KANIE powstała, by ludzie tacy jak Ty: młodzi i zdolni, którzy poświęcają się swojej pasji i chcą się rozwijać, mogli eksponować swój dorobek twórczy.

KANA Art Manufaktura Sztuki Młodych

W KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych wystawiamy na prośbę twórców prace plastyczne: rysunki, szkice, pastele, grafiki, akwarele, oleje itp. Ekspozycja prac jest bezpłatna. Wystarczy wcześniej ustalić w naszym sekretariacie termin wystawy i dostarczyć do nas prace w formie gotowej do prezentacji.

Tego jeszcze nie było!
W KANIE "Kolory kwitną na płótnach"!

Już 10 grudnia (piątek) o godzinie 18.00 w galerii sztuki KANA ART-Manufaktura Sztuki Młodych odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Miry Leonhard.

Kolory kwitną na płótnach

Autorka prac - Zagłębianka, na co dzień mieszka i tworzy w Dąbrowie Górniczej. Tu spędziła swoje dzieciństwo i dorosłe życie. Tu urodziły i wychowały się jej dzieci. W rodzinnym mieście pracowała i hodowała kwiaty. Dziś oddaje się malarstwu. Czyniąc to z prawdziwą radością, nadaje płótnom nowy wyraz. Choć jest samoukiem, talent i pasja wyraźnie dają o sobie znać w każdym obrazie, olejnym czy akrylowym.

Kolory kwitną na płótnach

Wystawa "Kolory kwitną na płótnach" dowodzi twórczych inspiracji, oddaje piękno krajobrazu, pozwala być bliżej natury, tej żywej i martwej. - Maluję od czterech lat, to krótko i długo zarazem. Krótko, bo zaledwie cztery lata, długo, bo to był i jest dla mnie czas znaczących zmian, a pędzel w dłoni przenosi mnie w kolorowy i niekoniecznie realny świat. Pokazuję moje obrazy, by się podzielić tym co daje mi dużo radości. Ta wystawa pozwala moim płótnom wyjść z pracowni - przyznaje Autorka i dodaje:
- Jeśli jakiś obraz się spodoba Gościom wernisażu i odwiedzającym ekspozycję w KANIE, będzie to dla mnie ogromna przyjemność i znak, że czas spędzony w pracowni nie był stracony.

Kolory kwitną na płótnach

Mira Leonhard jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego. Na swoim koncie ma liczne wystawy zbiorowe i indywidualne. Prace Malarki były prezentowane w ośrodkach kultury, bibliotekach, muzeach. Obrazy Autorki były wyróżnianie nie tylko przez odbiorców, ale i przez konkursowe jury, które doceniło twórczość Miry Leonhard, przyznając jej jedną z nagród w tegorocznym konkursie "Znasz li ten kraj".

Kolory kwitną na płótnach

Uroczysty wernisaż wystawy "Kolory kwitną na płótnach" połączony będzie z poczęstunkiem w klubie AfreeKANA. Odwiedzający wystawę będą mogli również podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z samą Autorką prac.

Wystawę malarstwa Miry Leonhard można oglądać w galerii sztuki KANY
od 6 grudnia br. do 7 stycznia 2011 r.
WSTĘP WOLNY!

Sosnowiecka KANA promuje talent lokalnych twórców. Swoje prace artystyczne można nieodpłatnie eksponować w galerii KANY, po wcześniejszym umówieniu terminu wystawy.

Archiwum odsłon KANA Art:

1. KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych już działa!!!

2. Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA

3. Powiew lata w listopadowym pejzażu

4. WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych - Powrót do Edenu

5. Oko KAlejdoSkoPu

6. "Śląsk z nieba"

7. Strefa 19 w KANIE"

8. Oblicza Będzina, ViaArte - droga sztuki

9. Bo tworzyć znaczy żyć - 36,6 - Mira Kostyła - malarstwo, rysunek, plakat

10. Z potrzeby oswojenia rzeczywistości - "Maciej Nowacki - malarstwo i grafika"

11. Echo WYTWORNI

12. Z potrzeby wyrażania siebie - Malarstwo, rysunek i grafika

13. Czas otwarty - Gdy twórczość jest drugą naturą

14. 25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

15. Twórczość to Ich drugie "ja"

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail