Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych
Zapraszamy serdecznie do nowej mini galerii sztuki w KANIE - KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych.
Jeżeli jesteś uzdolniony plastycznie i ćwiczysz pod czyimś kierunkiem a do tej pory swoich prac nie prezentowałeś szerszej publiczności, teraz masz taką możliwość!!!
Galeria sztuki w KANIE powstała, by ludzie tacy jak Ty: młodzi i zdolni, którzy poświęcają się swojej pasji i chcą się rozwijać, mogli eksponować swój dorobek twórczy.

KANA Art Manufaktura Sztuki Młodych

W KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych wystawiamy na prośbę twórców prace plastyczne: rysunki, szkice, pastele, grafiki, akwarele, oleje itp. Ekspozycja prac jest bezpłatna. Wystarczy wcześniej ustalić w naszym sekretariacie termin wystawy i dostarczyć do nas prace w formie gotowej do prezentacji.

Rozsmakuj się w sztuce!
Przyjdź na wernisaż!

"Echo WYTWORNI"

Już 9 lutego (wtorek) o godzinie 19.00 w galerii sztuki KANA ART Manufaktura Sztuki Młodych w Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA odbędzie się wernisaż zbiorczej wystawy prac najmłodszych twórców, młodych adeptów i tych już w pełni ukształtowanych artystów, pod wspólnym tytułem "Echo WTWORNI".

Echo WYTWORNI

Różnorodność jest pierwszą cechą wyróżniającą XI już odsłonę w naszej galerii, którą można oglądać od początku lutego.
Po raz pierwszy na jednej wystawie zostanie jednocześnie zaprezentowany efekt twórczych zmagań dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkich autorów łączy sosnowiecka pracownia Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA, prowadzona przez małżeństwo plastyków Mirę i Jacka Kostyłów.

Echo WYTWORNI

- Prace wybrane na wystawę to echo licznych działań w pracowni. W indywidualnej twórczości zawsze pobrzmiewają echa kultur, fascynacji artystycznych i własnych przeżyć. Echem odbija się w środowisku działalność indywidualnych artystów, grup, pracowni. Stąd tytuł wystawy - wyjaśnia Mira Kostyła.

Echo WYTWORNI

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych prezentuje w czasie wystawy najrozmaitsze techniki: rysunki ołówkiem i tuszem, linoryty, monotypie, ilustracje, projektowanie graficzne, projekty i makiety scenografii oraz obrazy.

Echo WYTWORNI

- Duża rozmaitość tematyki prac, sprawia, że odwiedzający wystawę "Echo WYTWORNI" zobaczą studia z natury (postać, martwa natura, architektura w krajobrazie) i kompozycje z wyobraźni, wykonane przez młodzież i dorosłych. Z prac dzieci wyglądają fantastyczne ptaki, nocne zjawy śmieszą i straszą, a myszy w swoim świecie harcują aż miło - dodaje Mira Kostyła i zaprasza do odwiedzin wystawy.

Echo WYTWORNI

Uroczysty wernisaż połączony będzie z poczęstunkiem w klubie AfreeKANA. Odwiedzający wystawę będą mogli również podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z Autorami prac.

Echo WYTWORNI

Wystawę pt. "Echo WYTWORNI" można oglądać w galerii sztuki KANY
od 1 lutego 10 kwietnia br.
WSTĘP WOLNY!

Archiwum odsłon KANA Art:

1. KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych już działa!!!

2. Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA

3. Powiew lata w listopadowym pejzażu

4. WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych - Powrót do Edenu

5. Oko KAlejdoSkoPu

6. "Śląsk z nieba"

7. Strefa 19 w KANIE"

8. Oblicza Będzina, ViaArte - droga sztuki

9. Bo tworzyć znaczy żyć - 36,6 - Mira Kostyła - malarstwo, rysunek, plakat

10. Z potrzeby oswojenia rzeczywistości - "Maciej Nowacki - malarstwo i grafika"

11. Echo WYTWORNI

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail