Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych

Zwolnij - przyjdź na wernisaż

WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych - Powrót do Edenu

Już 2 grudnia (wtorek) o godzinie 18.30 w galerii sztuki KANA ART-Manufaktura Sztuki Młodych odbędzie się kolejny wernisaż prac artystycznych. Tym razem nasza galeria zaprezentuje prace malarki młodego pokolenia - Natalii Bażowskiej. Choć Autorka ma już pewne doświadczenia i prezentowanie prac publiczności to nie nowość w jej twórczym dorobku, u nas gości po raz pierwszy.

KANA Art Manufaktura Sztuki Młodych

W malarstwie Natalii Bażowskiej pulsuje rytm współczesności. Na jej obrazach odnajdujemy nas samych. Raz staramy się być zauważeni, innym razem szukamy miejsc, gdzie można się ukryć, jesteśmy wypełnieni sprzecznościami, niespokojni, w ciągłym ruchu - przybliża twórczość Autorki Mira Kostyła, komisarz wystawy, na co dzień prowadząca sosnowiecką pracownią Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA.

WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych

Odwiedzający wystawę zastaną postaci ujęte w pracach Malarki w podróży, w czasie codziennych czynności, w kinie, w barze, na ulicy. - Od czasu kiedy opuściliśmy Eden wciąż czegoś poszukujemy. Tytuł wystawy jest przewrotny, ponieważ młoda Malarka proponuje nam powrót do tej niewinnej krainy, szukając jej w barwach, sytuacjach, miejscach świata, w którym sama żyje, jako jedna z nas - dodaje Mira Kostyła.

WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych

Uroczysty wernisaż połączony będzie z poczęstunkiem w klubie AfreeKANA. Odwiedzający wystawę będą mogli również podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z samą Autorką prac. W AfreeKANIE nie zabraknie gwaru rozmów przy filiżance świeżo parzonej kawy.

WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych

Wystawa potrwa do 31 stycznia 2009 r.

WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych

Galeria sztuki zajmuje hall na pierwszym piętrze budynku naszego Centrum. Każda ekspozycja ma charakter kolejnej Odsłony.

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail