Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych
Zapraszamy serdecznie do nowej mini galerii sztuki w KANIE - KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych.
Jeżeli jesteś uzdolniony plastycznie i ćwiczysz pod czyimś kierunkiem a do tej pory swoich prac nie prezentowałeś szerszej publiczności, teraz masz taką możliwość!!!
Galeria sztuki w KANIE powstała, by ludzie tacy jak Ty: młodzi i zdolni, którzy poświęcają się swojej pasji i chcą się rozwijać, mogli eksponować swój dorobek twórczy.

KANA Art Manufaktura Sztuki Młodych

W KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych wystawiamy na prośbę twórców prace plastyczne: rysunki, szkice, pastele, grafiki, akwarele, oleje itp. Ekspozycja prac jest bezpłatna. Wystarczy wcześniej ustalić w naszym sekretariacie termin wystawy i dostarczyć do nas prace w formie gotowej do prezentacji.

25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

Już 13 października (środa) o godzinie 18.00 w galerii sztuki KANA ART Manufaktura Sztuki Młodych w Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA odbędzie się wernisaż wystawy "25/10 - Plakat Mira Kostyła", w czasie której Autorka zaprezentuje 25 swoich wybranych plakatów, powstałych w latach 2000-2010, co tłumaczy tytuł wystawy - XIV odsłony prac w galerii sztuki KANY.

25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

Mira Kostyła (właściwie Mirosława Krystyna Ewelina Konieczna Kostyła ur. 21 sierpnia 1972 r. w Sosnowcu) prywatnie: żona, mama, córka i siostra, zawodowo artysta malarz, projektant graficzny, nauczyciel rysunku i malarstwa. W 1999 r. obroniła dyplom na wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Laureatka nagród i wyróżnień w konkursach plastycznych.

25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i udział w zbiorowych, z których najbardziej ceni sobie XX Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach 2007 r. Mieszka i pracuje w swoim rodzinnym mieście Sosnowcu, gdzie mieści się jej pracownia znana, jako Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA.

25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

Artystka organizuje tam spotkania z plastyką i literaturą, gdzie prezentują się uznani i debiutujący twórcy. Niejednokrotnie sosnowiczanka dała się poznać jako współorganizator i komisarz wystaw twórczości młodych artystów w galerii sztuki KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych.

25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

- Nie każdy odwiedza galerie, ale autor plakatów nie musi się tym martwić, ponieważ plakaty oddziałują na każdego przechodnia - mówi Mira Kostyła, która tworząc plakat łączy w zaskakujący sposób obrazy i słowa w jeden czytelny przekaz. Zagadkowe kompozycje wciągają widza w grę. Prezentowane na wystawie plakaty są różnorodne tematycznie: od społecznych po reklamowe.

25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

Uroczysty wernisaż połączony będzie z poczęstunkiem w restauracji AfreeKANA. Odwiedzający wystawę będą mogli również podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z samą Autorką prac. Nie zabraknie rozmów o sztuce przy świeżo parzonej kawie.

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

KANA promuje talent lokalnych twórców. Swoje prace artystyczne można nieodpłatnie eksponować w galerii KANY, po wcześniejszym umówieniu terminu wystawy.

Archiwum odsłon KANA Art:

1. KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych już działa!!!

2. Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA

3. Powiew lata w listopadowym pejzażu

4. WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych - Powrót do Edenu

5. Oko KAlejdoSkoPu

6. "Śląsk z nieba"

7. Strefa 19 w KANIE"

8. Oblicza Będzina, ViaArte - droga sztuki

9. Bo tworzyć znaczy żyć - 36,6 - Mira Kostyła - malarstwo, rysunek, plakat

10. Z potrzeby oswojenia rzeczywistości - "Maciej Nowacki - malarstwo i grafika"

11. Echo WYTWORNI

12. Z potrzeby wyrażania siebie - Malarstwo, rysunek i grafika

13. Czas otwarty - Gdy twórczość jest drugą naturą

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail