Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych
Zapraszamy serdecznie do nowej mini galerii sztuki w KANIE - KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych.
Jeżeli jesteś uzdolniony plastycznie i ćwiczysz pod czyimś kierunkiem a do tej pory swoich prac nie prezentowałeś szerszej publiczności, teraz masz taką możliwość!!!
Galeria sztuki w KANIE powstała, by ludzie tacy jak Ty: młodzi i zdolni, którzy poświęcają się swojej pasji i chcą się rozwijać, mogli eksponować swój dorobek twórczy.

KANA Art Manufaktura Sztuki Młodych

W KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych wystawiamy na prośbę twórców prace plastyczne: rysunki, szkice, pastele, grafiki, akwarele, oleje itp. Ekspozycja prac jest bezpłatna. Wystarczy wcześniej ustalić w naszym sekretariacie termin wystawy i dostarczyć do nas prace w formie gotowej do prezentacji.

"Pejzaż z martwą naturą"

Młode, utalentowane, pełne twórczej energii, śmiało rozwijające swoje umiejętności. Magdalena Wiśniewska, Katarzyna Korneluk, Anna Rorot i Joanna Hetman zaprezentują swoje malarstwo i rysunki w czasie kolejnego wernisażu w galerii sztuki KANA ART - Manufaktura Sztuki Młodych. Uroczyste otwarcie wystawy "Pejzaż z martwą naturą" odbędzie się 8 listopada /wtorek/ o godz. 18.00.

Zapach wiosny zatrzymany w poezji i piosence

Obrazy i rysunki, prezentowane na wystawie powstały w Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA w czasie przygotowań ich Autorek do egzaminów wstępnych na wybrane kierunki Akademii Sztuk Pięknych. Autorki w czasie ekspozycji pokażą głównie malarskie martwe natury - temat obowiązkowy na początku drogi twórczej każdego plastyka. Stały się one pretekstem do zmierzenia się ze złożonymi problemami proporcji, relacji przestrzennych, światłocieniowych i kolorystycznych świata widzianego. Okazuje się, że gdy już zobaczymy, jak bogata jest otaczająca nas rzeczywistość, prawdziwym problemem staje się wybór co pokazać, a co odrzucić, by w najlepszy sposób malarsko ująć temat. Obecnie Magdalena Wiśniewska, Katarzyna Korneluk i Anna Rorot są już studentkami ASP w Katowicach i Krakowie, Joanna Hetman do egzaminu dopiero przystąpi.

Zapach wiosny zatrzymany w poezji i piosence

Wystawę uzupełniają prace dzieci i młodzieży, które powstały w WYTWORNI we wrześniu i październiku tego roku, prezentujące wielu autorów, bardzo różne tematy i techniki. Wystawa będzie doskonałą okazją, by zobaczyć malowniczy pejzaż pracowni malarskiej.

Zapach wiosny zatrzymany w poezji i piosence

Wernisaż wystawy "Pejzaż z martwą naturą" połączony będzie z poczęstunkiem w klubie AfreeKANA. Odwiedzający wystawę będą mogli również podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z Autorkami prac. W AfreeKANIE nie zabraknie także gwaru rozmów przy filiżance świeżo parzonej kawy.

WSTĘP WOLNY!

Sosnowiecka KANA promuje talent lokalnych twórców. Swoje prace artystyczne można nieodpłatnie eksponować w galerii KANY, po wcześniejszym umówieniu terminu wystawy.

Archiwum odsłon KANA Art:

1. KANA Art - Manufaktura Sztuki Młodych już działa!!!

2. Studio Sztuk Plastycznych WYTWORNIA

3. Powiew lata w listopadowym pejzażu

4. WYTWORNIA Studio Sztuk Plastycznych - Powrót do Edenu

5. Oko KAlejdoSkoPu

6. "Śląsk z nieba"

7. Strefa 19 w KANIE"

8. Oblicza Będzina, ViaArte - droga sztuki

9. Bo tworzyć znaczy żyć - 36,6 - Mira Kostyła - malarstwo, rysunek, plakat

10. Z potrzeby oswojenia rzeczywistości - "Maciej Nowacki - malarstwo i grafika"

11. Echo WYTWORNI

12. Z potrzeby wyrażania siebie - Malarstwo, rysunek i grafika

13. Czas otwarty - Gdy twórczość jest drugą naturą

14. 25/10 - PLAKAT Mira Kostyła

15. Twórczość to Ich drugie "ja"

16. "Kolory kwitną na płótnach"!

17. "Pejzaż - zapach ziół"

18. "Inspiracje mistrzów - amatorskie spojrzenie"

19. "Dwa kroki w wyobraźnię"

20. "Zapach wiosny zatrzymany w poezji i piosence"

21. "Zatrzymać chwilę miłości"

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail