Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Karta Klubowa KANY

Twoja recepta na czas gospodarczego spowolnienia!

W okresie gospodarczego przestoju nie musisz już ograniczać, lub rezygnować z kultury, sportu, czy hobby, a jeśli trudne czasy Cię omijają, to i tak warto przecież odnieść dodatkową korzyść!

Karta Klubowa KANY

Zachęcamy uczestników zajęć w KANIE oraz sympatyków naszego Centrum do udziału w programie Karty Klubowej KANY.

Miło nam poinformować, że oddajemy w Wasze ręce Kartę Klubową (plastikową) z dwoma pakietami aktywności do wyboru - złotym i srebrnym. Dzięki wybranemu z nich, możesz z naszej oferty korzystać jeszcze wygodniej, częściej i taniej!

Kartę Klubową możesz otrzymać w naszym sekretariacie lub w klubie AfreeKANA zupełnie za darmo, gdy jesteś już uczestnikiem cyklicznych zajęć w KANIE (edukacyjnych, sportowych i kulturalnych) i cieszyć się ze zniżek w naszej restauracji, lub za drobną opłatą, jeśli korzystasz z oferty okazjonalnie. Wówczas nasze wybrane propozycje będą dla Ciebie jeszcze atrakcyjniejsze!

Karta Klubowa KANY

Dzięki udziałowi w programie Karty Klubowej KANY nasza "wymienialnia" książek - autorski projekt "KANApa Literacka" stanie przed Tobą otworem, ceny w klubie AfreeKANA będą jeszcze niższe, wstęp na zajęcia fitness i siłownię KANY - tańszy, a gdy zdecydujesz się zorganizować w naszej restauracji przyjęcie okolicznościowe, otrzymasz korzystny rabat!

Dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy Karty Klubowej KANY i ciesz się z cen klubowych!

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką pakietu złotego i srebrnego oraz do lektury regulaminu programu.

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail