Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Uwaga!!!
Informujemy, iż od dnia 01.03.2011 r. sekretariat Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30 - 18:30.

28 lutego 2011

KANApa Literacka, 28. 02. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"O sytuacjach bez wyjścia w etyce" - Barbara Chyrowicz

28 lutego 2011

"Kocha... Nie kocha!" w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na projekcję Ambitnego KINA Studyjnego. 3 marca 2011 r. /czwartek/ o godz. 18.00 KINO KANY zagra film pt. "Kocha... Nie kocha!", w reżyserii Laetitii Colombani.

Ambitne KINO Studyjne

Ta z pozoru lekka komedia romantyczna ukazuje przewrotność kobiecej natury. Główna bohaterka, filigranowa Angelique (Audrey Tautou), studentka malarstwa, bez pamięci zakochana jest w przystojnym kardiologu Loicu......Więcej

28 lutego 2011

Otwarty dzień zajęć Fitness w KANIE
Nowy sezon - nowy rozmiar!

Zapraszamy serdecznie, zwłaszcza Panie w każdym wieku, na Otwarty Dzień Zajęć Fitness w KANIE. Już 5 marca /sobota/ w godzinach od 9.00 do 12.15 będzie można spróbować swoich sił w czasie ćwiczeń aerobowych. Tylko tego dnia wszystkie zaplanowane zajęcia odbędą się bezpłatnie.
Prowadzimy bogaty blok propozycji fitness. Wszystkie ćwiczenia cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży i kobiet.
- Niedawno witaliśmy Nowy Rok. Dla wielu Pań był to czas noworocznego postanowienia, by wiosnę przywitać w nowym rozmiarze. Właśnie w czasie otwartego dnia fitness, pod hasłem "Nowy sezon - nowy rozmiar!" chcemy zachęcić, głównie mieszkanki regionu, do wysiłku fizycznego i podjęcia decyzji o regularnych ćwiczeniach. Mamy nadzieję, że za sprawą otwartych ćwiczeń fitness, jeszcze więcej Pań dostrzeże zalety regularnego treningu. A te są bezcenne dla naszego zdrowia i samopoczucia - zachęca Magdalena Pawełek, fizjoterapeuta i jedna z naszych instruktorek zajęć fitness......Więcej

28 lutego 2011

KANApa Literacka, 21. 02. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Morderstwo w Mezopotamii" - Agata Christie

21 lutego 2011

"Inspiracje mistrzów - amatorskie spojrzenie"
KANA zaprasza na wernisaż!

Galeria sztuki KANA ART Manufaktura Sztuki Młodych zaprasza serdecznie na wernisaż wystawy malarstwa Anny Szymańskiej i Edwarda Trzaskalskiego pt. "Inspiracje mistrzów - amatorskie spojrzenie", który odbędzie się w dniu 22 lutego /wtorek/ o godzinie 18.00 w naszym budynku.

Pejzaż - zapach ziół

Najbliższa wystawa to wspólna inicjatywa dwojga znajomych, którzy, choć różnie postrzegają świat, mają wspólną pasję - malarstwo. Źródła ich inspiracji są różne, temat i sposób jego ujęcia także, różne są ich losy, lecz talent i zamiłowanie malarskie sprawiły, że wspólnie zawitali w galerii KANY. Autorów łączy też rodzinne Zagłębie. Tu mieszkają, tu założyli swoje własne rodziny, pracowali i wychowali dzieci. Choć czas nie szczędził w młodości wolnej chwili, teraz, po wielu latach przerwy chętnie oddają się młodzieńczej pasji......Więcej

17 lutego 2011

Smak ostatków zagościł w AfreeKANIE
karnawałowych wieczorów!

Karnawał zaskoczył swoimi smakiem, tym razem w słodkim wydaniu, podczas ostatniego spotkania miłośników kulinarnych przygód. We wtorek 15 lutego smakosz i kulturoznawca wraz z kucharzem zaskoczyli Uczestników projektu "Gotowanie w AfreeKANIE" ostatkowymi smakołykami z różnych stron świata.

Gotowanie w AfreeKANIE

W restauracji królowały oponki - proste w przygotowaniu, smaczne i w oryginalnej postaci - ubogacane waniliową nutą. Przy okazji zbliżających się ostatków Goście AfreeKANY wzajemnie zdradzili swoje sekrety na pączki idealne, a prowadząca spotkanie Barbara Surmacz-Dobrowalska zachęciła do przygotowania domowych wypieków......Więcej

16 lutego 2011

KANApa Literacka, 14. 02. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Miłość z odzysku" - Maciej Muller, Tomasz Ponikło

14 lutego 2011

Gotowanie w AfreeKANIE!
Słodki karnawał pełen ostatkowych pyszności!

Zapraszamy serdecznie mieszkańców miasta na nieodpłatny pokaz kulinarny, połączony z degustacją potraw. Tym razem w ramach projektu "Gotowanie w AfreeKANIE", w obecności Gości kucharz restauracji wraz ze smakoszem i kulturoznawcą przygotują tradycyjne karnawałowe pyszności - na osłodę ostatków.

Gotowanie w AfreeKANIE

Karnawał, czas radości i beztroskiej zabawy, pełen smakołyków, które umilają spotkania ze znajomymi, w pełni. Noworoczne postanowienia, dotyczące odchudzania poszły w zapomnienie i przegrały z pokusą sięgnięcia po coś słodkiego. Korzystając z tej okazji restauracja AfreeKANA zaprasza serdecznie na prawdziwie pyszny wieczór kulinarny w ramach projektu "Gotowanie w AfreeKANIE". Już w najbliższy wtorek 15 lutego o godzinie 18.00 smakosz i kulturoznawca wraz z kucharzem przygotują dla Gości restauracji ostatkowe smakołyki......Więcej

11 lutego 2011

NOWOŚĆ! Zapraszamy na Latino Solo!

Uwielbiasz tańczyć, ale twoja druga połowa nie? Podczas, gdy nogi same rwą Ci się do tańca on woli mecz w telewizji? Zapisz się na Latino Solo i daj upust swoim emocjom!

Latino Solo

Ogłaszamy rekrutację na zajęcia taneczne LATINO SOLO. Ta forma połączenia fitness z elementami tańca bazuje na technikach tańców latynoamerykańskich. Latino Solo to idealne zajęcia, głównie dla pań w każdym wieku. Gorące rytmy salsy i samby oraz wielu innych, mniej popularnych latynoskich brzmień porwą do tańca i wprawią w dobry nastrój. Dodatkowo trening Latino Solo skutecznie pomaga zbudować i utrzymać dobrą kondycję, kształtuje sylwetkę, daje upust emocjom, pozwala bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy. Jak każda forma ruchu, pomaga odreagować stres, dodatkowo zapewniając świetną zabawę. Jak sama nazwa wskazuje, w czasie zajęć tańczy się solo, więc nie potrzebny jest partner......Więcej

11 lutego 2011

Targi pracy i przedsiębiorczości
Informujemy, że 24 lutego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się Targi Pracy i Praktyk Studenckich. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Akademickie Biuro Karier WSB oraz Filie Młodzieżowych Biur Pracy w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej oraz Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Dąbrowie Górniczej.
Podczas Targów zaprezentuje się ponad 50 pracodawców. Będzie można porozmawiać z potencjalnym pracodawcą i złożyć dokumenty aplikacyjne, dlatego warto zabrać ze sobą cv. Organizatorzy przygotowali również cykl warsztatów i szkoleń dla młodzieży szkół średnich, studentów, nauczycieli i absolwentów.
Udział w Tragach oraz szkoleniach jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.wsb.edu.pl.

7 lutego 2011

"Wieczory dla Zakochanych"
po raz kolejny w KANIE!
Pierwsze spotkanie 18 lutego /piątek/ o godz. 18.00.

Właśnie dobiegła końca pierwsza edycja "Wieczorów dla Zakochanych" w KANIE. Uczestnicy spotkań - przyszli małżonkowie i zakochani - wykorzystali okazję, by lepiej się poznać, nauczyć wzajemnego porozumiewania się, konstruktywnego rozwiązywania problemów, jakie pojawią się w ich wspólnym życiu. Wszystko w zgodzie z nauką Kościoła i w atrakcyjnej dla młodych formule.
Teraz do wzięcia udziału w "Wieczorach dla Zakochanych" zapraszamy kolejnych narzeczonych oraz zakochanych, którzy, choć jeszcze nie mają wyznaczonej daty ślubu, poważnie myślą o przystąpieniu do Sakramentu Małżeństwa. Cykl spotkań dla przyszłych małżonków organizujemy przy współpracy Ośrodka Spotkań Małżeńskich diecezji sosnowieckiej. "Wieczory dla Zakochanych" mają formę Pre-KAN i będzie można je traktować jako kurs przedmałżeński. Świadectwo ukończenia cyklu spotkań jest równoważne zaświadczeniu wydawanemu przez parafię i jako takie będzie honorowane przez księdza odpowiedzialnego za dopełnienie przez narzeczonych formalności przy zawieraniu Sakramentu Małżeństwa. "Wieczory dla Zakochanych" to 9 spotkań w formie warsztatów, trwających około 2,5 do 3 godzin, odbywających się jeden raz w tygodniu. W spotkaniach można uczestniczyć tylko parami. Prowadzą je świeccy i duchowni animatorzy.

Aby wziąć udział w "Wieczorach dla Zakochanych" należy zgłosić się do sekretariatu KANY do 17 lutego. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 363 10 30 oraz www.spotkaniamalzenskie.pl. Koszt za udział w warsztatach wynosi 80 zł od osoby. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 lutego o godzinie 18.00.

7 lutego 2011

UWAGA!
Informujemy, że w dniu 9 lutego /środa/ zajęcia fitness BODY BALL nie odbędą się.
Przepraszamy za utrudnienia.

7 lutego 2011

KANApa Literacka, 07. 02. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Błysk! Potęga przeczucia" - Malcolm Gladwell

7 lutego 2011

"Belle epoque" w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na projekcję Ambitnego KINA Studyjnego. 10 lutego 2011 r. /czwartek/ o godz. 18.00 KINO KANY zagra film pt. "Belle epoque", w reżyserii Fernando Trueby.

Ambitne KINO Studyjne

Komediodramat pełen perypetii barwnych bohaterów, porywających wątków akcji i porywów serca, przenosi Widza w realia lat 30-tych minionego wieku......Więcej

7 lutego 2011

UWAGA!
Informujemy, że pierwsze zajęcia Aqua Aerobiku - nowość wśród sportowych propozycji KANY - odbędą się już 3 lutego o godzinie 19.00 na krytej pływalni "Klimontów" w Sosnowcu, przy ulicy mjr H. Hobrzańskiego 99. Wszystkich Uczestników zajęć prosimy o zabranie czepków. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o Aqua Aerobiku.

2 lutego 2011

Słodkości Kupidyna

Słodkości Kupidyna

2 lutego 2011

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail