Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

UWAGA!
Informujemy, że w lipcu i w sierpniu Sekretariat KANY będzie czynny w godz. 8.30 - 16.30.
Serdecznie zapraszamy.

28 czerwca 2011

KANApa Literacka, 27. 06. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Czas na zmiany" - Diana Cooper

24 czerwca 2011

Fitness na lato!

Grafik obowiązuje od 4.07.2011r. do 29.07. 2011r.Poniedziałek
Body Shape w godz. 9.00 - 10.00
Pilates w godz. 18.30 - 19.30
TBC w godz. 19.40 - 20.40

Środa
Pilates w godz. 9.00 - 10.00
Body Shape w godz. 18.30 - 19.30
BODY BALL z elem. Pilatesu
w godz. 19.40 - 20.40


Wtorek
Zajęcia dla seniorów
Fitness trzeciego wieku
9.30 - 10.30

Piątek
Zajęcia dla seniorów
Fitness trzeciego wieku
9.30 - 10.30
BPU w godz. 18.30 - 19.30
Body Ball z elem. Aerobiku
w godz. 19.40 - 20.40

/KANA zastrzega, że w przypadku niewielkiego zainteresowania, zajęcia nie będą się odbywały/

24 czerwca 2011

Lato 2011 z KANĄ!
Wakacyjne propozycje, z których skorzystać może młodzież i dorośli.

PowiększZachęcamy do skorzystania z naszej tegorocznej wakacyjnej oferty tak młodzież, jak i dorosłych mieszkańców regionu, którzy na czas letniego odpoczynku zostają w mieście. KANA rokrocznie stara się urozmaicić, głównie uczniom, czas wolny od zajęć w szkole, zarówno w czasie wakacji, jak ferii zimowych. W lipcu i sierpniu czekają zatem na młodzież propozycje sportowe i kulturalne. W tym roku nie zabraknie też oferty edukacyjnej.

KANA zaprasza na zajęcia fitness. W letnim grafiku znajdą się ćwiczenia body shape, pilates, TBC, body ball, BPU. W lipcu będą mogli pod okiem instruktora poćwiczyć także seniorzy. Zajęcia "Fitness Trzeciego Wieku" będą się odbywać w każdy wtorek i piątek pierwszego miesiąca wakacji w godz. 9.30 - 10.30. Z kolei na preferujących aktywność we własnym rytmie czeka siłownia. Profesjonalnie wyposażona sala ćwiczeń KANY będzie atrakcyjne zwłaszcza dla młodzieży. Każdy uczeń w wieku 15 - 26 lat, za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej w letnie poniedziałki i piątki będzie mógł zakupić jednorazowe wejście na salę ćwiczeń tylko za 2 zł. Swoją radą posłuży instruktor, który pomoże obsłużyć sprzęty i zadba o bezpieczeństwo młodzieży......Więcej

24 czerwca 2011

"Inwazja barbarzyńców" w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na kolejną projekcję w ramach Ambitnego KINA Studyjnego. 30 czerwca 2011 r. /czwartek/ o godz. 18.00 KINO KANY zagra film pt. "Inwazja barbarzyńców", w reżyserii Denysa Arcanda.

Ambitne KINO Studyjne

Opowieść o niespełnionych marzeniach, demonach przeszłości, przemijaniu i godności człowieka wobec nieuchronnej śmierci. Główny bohater, Remy bezskutecznie walczy z chorobą nowotworową. Choć rak wyniszczył jego ciało, wciąż błyskotliwy i nieprzeciętnie inteligentny mężczyzna nie przestaje wierzyć w sens życia......Więcej

24 czerwca 2011

Truskawkowa uczta
na zakończenie sezonu
z "Gotowaniem w AfreeKANIE"

Kusząc kolorem, zapachem i oczywiście smakiem, pod różnymi postaciami - deserów, wytrawnych sałatek, dodatków na grilla, czy eleganckich przystawek - tak właśnie zaprezentowały się truskawki w czasie ostatniego, w tym sezonie spotkania miłośników kuchni w ramach projektu "Gotowanie w AfreeKANIE".

Gotowanie w AfreeKANIE

21 czerwca /we wtorek/ restauracja AfreeKANA przygotowała smakowity wieczór pod znakiem truskawek. Barbara Surmacz-Dobrowolska, prowadząca "Gotowanie w AfreeKANIE" przedstawiła smakowite owoce truskawkowych krzaczków pod nieznaną postacią. Pojawiała się wytrawna sałatka ze świeżego szpinaku z orzeszkami nerkowca i truskawkowe szaszłyki, zatopione w czekoladzie......Więcej

22 czerwca 2011

Wszystkim Kursantom KANY i Uczniom szkół w regionie
życzymy wesołych, pełnych słonecznych i beztroskich dni, bezpiecznych wakacji oraz wypoczynku w wymarzonym miejscu i wielu niezapomnianych wrażeń!

Do zobaczenia we wrześniu!

22 czerwca 2011

KANApa Literacka, 20. 06. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Drzewo ma jeszcze nadzieję" - Tomáš Halík

20 czerwca 2011

Powitanie wakacji z KANĄ!
Rok szkolny dobiega końca. Już 22 czerwca młodzież otrzyma świadectwa i rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje. Zapraszamy uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół średnich do wspólnego powitania wakacji. Każdy uczeń, który ukończył 15 rok życia i uzyskał świadectwo z biało-czerwonym paskiem, gdy przyjdzie z nim do nas 22 czerwca będzie mógł skorzystać z siłowni bezpłatnie. Radą posłuży instruktor, będzie można poćwiczyć na wszystkich urządzeniach.
Dodatkowo już od pierwszych dni lipca na wszystkich uczniów w wieku 15 - 26 lat w każdy wakacyjny poniedziałek i piątek czeka promocja w naszej siłowni - wstęp na salę ćwiczeń tylko za 2 zł. przygotowaliśmy też szereg innych wakacyjnych propozycji: nie zabraknie zajęć fitness, wakacyjnych kursów językowych, projekcji Ambitnego KINA Studyjnego. Będzie można przeczytać ciekawą książkę i wylosować rabat w restauracji AfreeKANA. Szczegóły już wkrótce!

20 czerwca 2011

Gotowanie w AfreeKANIE!
Truskawkowe szaleństwa!
21 czerwca o godz. 18.00 - gotujemy i jemy!

Restauracja AfreeKANA zaprasza serdecznie mieszkańców miasta na nieodpłatny pokaz kulinarny, połączony z degustacją potraw. Tym razem, na zakończenie sezonu w ramach projektu "Gotowanie w AfreeKANIE", w obecności Gości smakosz i kulturoznawca przygotuje truskawkową ucztę.

Gotowanie w AfreeKANIE

Czerwiec - miesiąc w którym żegnamy wiosnę i witamy kalendarzowe lato, obfituje w dobrodziejstwa sadu. Warzywa są coraz dorodniejsze, a owoce kuszą ze wszech miar zapachami, kolorami i smakiem. Jednak prym wiedzie wyczekiwana przez cały rok truskawka. Jest ona nie tylko gratką dla lubiących owoce. Okazuje się, że owoce truskawkowych krzaczków są wszechstronne i choć najlepiej smakują świeże, idealnie nadają się do mięs, wytrawnych sałatek, deserów, a nawet na grilla. Truskawki pod niecodzienną postacią restauracja AfreeKANA zaprezentuje właśnie w czerwcu......Więcej

16 czerwca 2011

"Tsotsi" w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na projekcję w ramach Ambitnego KINA Studyjnego. 16 czerwca 2011 r. /czwartek/ o godz. 18.00 KINO KANY zagra film pt. "Tsotsi", w reżyserii Gavina Hooda.

Ambitne KINO Studyjne

Thriller psychologiczny nagrodzony Oscarem za najlepszy film zagraniczny, uznany przez publiczność prestiżowych przeglądów kina na całym świecie, porusza i szokuje Widza. Mimo że reżyser opowiada prostą historię, opartą na znanych motywach, czyni to w sposób bardzo wymowny......Więcej

13 czerwca 2011

KANApa Literacka, 13. 06. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Będziemy sądzeni z miłości" - Jim Forest

13 czerwca 2011

UWAGA!
Informujemy, że w dniu 11 czerwca /sobota/ zajęcia fitness nie odbędą się.
Przepraszamy za utrudnienia.

9 czerwca 2011

"Bombon" w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na projekcję w ramach Ambitnego KINA Studyjnego. 9 czerwca 2011 r. /czwartek/ o godz. 18.00 KINO KANY zagra film pt. "Bombon", w reżyserii Carlosa Sorina.

Ambitne KINO Studyjne

Komedio-dramat reżysera to pogodna historia pewnego zwyczajnego zdarzenia, które tylko z pozoru niewiele znaczy. Carlos Sorin, jako baczny obserwator codzienności dowodzi, że także to, co przytrafia nam się każdego dnia i do czego nie przywiązujemy żadnej wagi, odgrywa ważną rolę......Więcej

6 czerwca 2011

KANApa Literacka, 06. 06. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Ziemia Święta" - opr. Krzysztof Żywczak

6 czerwca 2011

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca 2011

Promocja w AfreeKANIE!

Promocja w AfreKANIE!

1 czerwca 2011

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail