Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

"Wieczory dla Zakochanych"

Planujesz ślub i chcesz lepiej poznać swojego przyszłego współmałżonka - nauczyć się dobrego porozumiewania się, konstruktywnego rozwiązywania problemów, jakie pojawią się w Waszym wspólnym życiu - zapraszamy Cię na "Wieczory dla Zakochanych".
Cykl spotkań dla przyszłych małżonków i par, które choć jeszcze nie mają wyznaczonej daty ślubu, poważnie myślą o przystąpieniu do Sakramentu Małżeństwa, już wkrótce rozpocznie się w sosnowieckiej KANIE. KANA organizuje zajęcia przy współpracy Ośrodka Spotkań Małżeńskich diecezji sosnowieckiej. "Wieczory dla Zakochanych" - Pre-KANY - są formą kursu przedmałżeńskiego. Świadectwo ukończenia cyklu spotkań jest równoważne zaświadczeniu wydawanemu przez parafię i jako takie będzie honowane przez księdza odpowiedzialnego za dopełnienie przez narzeczonych formalności przy zawieraniu Sakramentu Małżeństwa.

Aby wziąć udział w "Wieczorach dla Zakochanych" należy zgłosić się do sekretariatu KANY. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 363 10 30 i na www.spotkaniamalzenskie.pl. Koszt za udział w warsztatach wynosi 90 zł od osoby.

"Wieczory dla Zakochanych" odbywają się w piątki w godz. 18.00 - 21.00.

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail