Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

SOSNOWIECKIE SPOTKANIA MIĘDZYKULTUROWE


We wtorek, 26 listopada 2013 o godz. 18.00 w restauracji AfreeKANA, za sprawą kolejnej odsłony projektu pn. "Sosnowieckie Spotkania Międzykulturowe", spotkali się miłośnicy podróży i dzikiej przyrody, zainteresowani inną kulturą i codziennością wiedzioną z dala od naszej cywilizacji. Gościem KANY był Marian Pajdak - podróżnik, animator kultury, prezes stowarzyszenia Polska Sahara. W czasie swoich licznych wyjazdów i ekspedycji odwiedził odległe miejsca na Saharze, zamieszkane przez koczowniczy lud Tuaregów.


We wtorek, 22 października 2013 r. o godz. 18.00 w restauracji AfreeKANA odbyła się kolejna odsłona "Sosnowieckich Spotkań Międzykulturowych". Gościem KANY był Łukasz Pieńkowski - fotograf, dziennikarz, podróżnik, który w czasie lądowego maratonu, pokonując w 40 dni Azję południową poznał Birmę, Kambodżę i Laos.


Spotkaniem pn. "Sen pod baobabem" 23 września 2013 r. KANA zainaugurowała swój nowy projekt: "Sosnowieckie spotkania międzykulturowe". Gościem wieczoru był Tadeusz Biedzki - autor książki pt. "Sen pod baobabem", uznanej "Książką Roku" w plebiscycie "Książka Roku" w 2013 r. Autor i podróżnik opowiedział o Afryce, którą poznał w czasie swoich wojaży.

Powrót

 
 


AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail