Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Spotkania Autorskie na KANApie Literackiej

W ramach projektu KANApa Literacka w każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywają się cykliczne Spotkania Autorskie, w czasie których do miłośników literatury dołączają pisarze, poeci, literaturoznawcy, ludzie zasłużeni dla rozwoju i popularyzacji czytelnictwa.


Pierwsze Spotkanie Autorskie w ramach KANApy Literackiej odbyło się 12 stycznia 2009 r. Gościem Specjalnym była wówczas Liliana Fabisińska, autorka powieści dla młodzieży i dorosłych, m.in. "Arbuzowego sezonu".


W drugi poniedziałek lutego 2009 r. na KANApie Literackiej gościliśmy Annę Łacinę. Autorka powieści dla młodzieży i literatury dziecięcej opowiedziała o twórczych inspiracjach i poszukiwaniu natchnienia.


16 marca 2009 r. w czasie Spotkania Autorskiego z czytelnikami spotkał się Romek Pawlak. Autor wielu powieści, spod pióra którego wyszły m.in. "Inne okręty", "Rycerz bezkonny", "Czarem i smokiem", "Wilcza krew, smoczy ogień", "Wojna balonowa", "Armia ślepców", "Smocze gniazdo" i "Miłek z Czarnego Lasu", z radością opowiadał czytelnikom o swojej twórczości.


20 kwietnia 2009 r. w czasie Spotkania Autorskiego gościliśmy na KANApie Literackiej Wojtka Kuczoka. Prozaik, poeta, scenarzysta, krytyk filmowy, laureat nagrody NIKE, autor m.in. "Opowieści samowitych", "Opowieści słychanych", "Szkieleciarki", "Gnoju", "Senności" spotkał się z młodzieżą, by podzielić się swoimi literackimi doświadczeniami i opowiedzieć o swojej twórczości.


Spotkanie Autorskie w maju 2009 r. uświetniła swoją obecnością Monika Sawicka, autorka powieści dla młodzieży i dorosłych m.in. "Kruchości porcelany", "Serwantki", "Mimo wszystko". Pisarka zaprezentowała podczas spotkania swoją nową książkę pt. "7 kolorów tęczy".

Powrót

 
 


AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail