Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Uwaga!!!
Informujemy, że w dniu dzisiejszym (31 października) zajęcia ze stepu zostały odwołane z powodu choroby instruktora.

Przepraszamy

31 października 2007

Uwaga!!!
Informujemy, że dnia 2 listopada 2007 r. (Dzień Zaduszny) zajęcia edukacyjne i sportowe nie będą się odbywały. Siłownia Fitness i sekretariat KANY będą nieczynne. Natomiast w sobotę, 3 listopada sala ćwiczeń będzie pracowała jak w każdą sobotę, w godz. od 10.00 do 18.00.

Zapraszamy!!!

25 października 2007

Bo na nic nie jest za późno - "Lawendowe wzgórze" w KANIE
Zapraszamy serdecznie 25 października 2007 r. /czwartek/ o godz. 18.00 na film pt. "Lawendowe wzgórze", w reżyserii Charlesa Dance. Projekcja odbędzie się w ramach cyklu spotkań z Ambitnym Kinem Studyjnym.
Ta z pozoru kameralna i nostalgiczna opowieść o życiu dwóch dojrzałych kobiet - sióstr, mieszkających pod jednym dachem, w rzeczywistości okazuje się historią spóźnionej miłości, nadziei i przyjaźni.

Ambitne Kino Studyjne

Choć w Europie w 1936 roku, wszyscy przeczuwają zbliżające się niebezpieczeństwo, w Kornwalii czas się zatrzymał. Janet (Maggie Smith) i Ursula (Judi Dench) Widdington wiodą spokojny żywot z dala od miejskiego zgiełku......Więcej

23 października 2007

PILATES RUSZA W KANIE
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z nowej propozycji zajęć w bloku fitness. Obok ćwiczeń aerobowych takich jak Step, Hi-Low Combo, BPU, TBC, czy Aerobik z tae-bo uruchamiamy PILATES!!!

Czy chcesz:
osiągnąć rewelacyjne efekty modelowania sylwetki i poszczególnych partii mięśni?
poprawić swoją koncentrację, zadbać o dobre samopoczucie i zapomnieć o stresie?
skorygować wady postawy?
oderwać się od codziennych obowiązków i najzwyczajniej odpocząć?

PILATES jest właśnie dla Ciebie!!! Uprawiając ten zestaw ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i prostymi elementami wysiłkowymi możesz poprawić ogólną kondycję ciała, zadbać o zdrowie i wygląd......Więcej

19 października 2007

Uwaga!!!
Informujemy, że dnia 20 października (sobota) zajęcia przygotowawcze do matury z historii nie odbędą się ze względu na organizację roku szkolnego 2007/2008. Wiele szkół średnich na terenie miasta odpracowuje zajęcia przypadające na dzień 2 listopada. Zajęcia zostaną nadrobione w dogodnym dla kursantów terminie.

18 października 2007

Uwaga!!!
Informujemy, że w dniach 19, 22 i 23 października br. zajęcia fitness (Aerobik z Tae-Bo, BPU, Hi-Low Combo, TBC) nie będą się odbywały.
Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy już w środę 24 października.

16 października 2007

Ciemna strona kobiecego ja - "Księga Diny" w KANIE
Zapraszamy serdecznie 18 października 2007 r. /czwartek/ o godz. 18.00 na film pt. "Księga Diny", w reżyserii Ole Bornedala. Projekcja odbędzie się w ramach cyklu spotkań z Ambitnym Kinem Studyjnym.
Historia nietuzinkowa, o wielkim uporze i sile kobiecego charakteru, który ma także swoją ciemną stronę - tak najkrócej można wyrazić sens zawarty w "Księdze Diny". Tytułowa bohaterka, będąc dzieckiem przypadkiem powoduje tragiczny wypadek, w którym ginie jej matka......Więcej

16 października 2007

Spotkanie organizacyjne dla uczestników kursu języka hiszpańskiego
Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla uczestników kursu języka hiszpańskiego odbędzie się dnia 17 października (środa) o godzinie 17.00.

Obecność obowiązkowa.

12 października 2007

Sprawnie i wygodnie na wybory - przewóz niepełnosprawnych!!!
Serdecznie zapraszamy niepełnosprawnych mieszkańców miasta Sosnowca do skorzystania z usługi przewozu, w ramach programu "Wsparcie codziennej egzystencji niepełnosprawnych mieszkańców Sosnowca poprzez stworzenie warunków do ich większej mobilności", którą będziemy świadczyć także w niedzielę wyborczą, 21 października, tak by każdy mógł dotrzeć sprawnie i wygodnie do urny wyborczej.
Zamówione kursy będą tego dnia realizowane zgodnie z harmonogramem jazd, jednak zamówienia kursu należy dokonać najpóźniej do 19 października, pod numerem telefonu 032 292 66 66, w godzinach od 9.30 do 18.30.

12 października 2007

Porady i konsultacje mediatora!!!
Sprawa w sądzie jest dla Ciebie zbyt skomplikowana, zbyt droga lub chciałbyś utrzymać korzystne relacje z drugą stroną konfliktu? A może już toczy się sprawa w sądzie? Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z instytucji mediacji i sprawdzić czy twój problem może być rozwiązany w sposób dobrowolny, poufny, satysfakcjonujący i tańszy!.....Więcej

12 października 2007

I Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych

I Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych

11 października 2007

Odnaleźć kolory szczęścia na nowo - "Moje życie beze mnie" w KANIE
Zapraszamy serdecznie 11 października 2007 r. /czwartek/ o godz. 18.00 na film pt. "Moje życie beze mnie", w reżyserii Isabel Coixet. Projekcja odbędzie się w ramach cyklu spotkań z Ambitnym Kinem Studyjnym.
Życie głównej bohaterki, 23-letniej Ann (Sarah Polley) nie układa się tak, jakby sobie tego życzyła. Los poskąpił jej szczęścia, nie dostała upragnionej pracy, domek z ogrodem z dziecięcych marzeń życie zamieniło na przyczepę kempingową, a z mężem trudno znaleźć nić porozumienia. Jedyne co cieszy dziewczynę to dwie, zdrowe córki. Jednak wszystko zaczyna się zmieniać, gdy Ann dowiaduje się, że jest ciężko chora i pozostało jej zaledwie kilka miesięcy życia......Więcej

10 października 2007

Spotkanie organizacyjne kursu maturalnego z języka rosyjskiego
Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla uczestników kursu maturalnego z języka rosyjskiego odbędzie się dnia 15 października (poniedziałek) o godzinie 16.30.

Obecność obowiązkowa.

9 października 2007

Spotkania organizacyjne dla uczestników kursów komputerowych
Informujemy, że spotkania organizacyjne dla uczestników kursów komputerowych odbędą się:

z komputerem za pan brat (kurs dla osób powyżej 50 roku życia)
w piątek 12 października o godz. 16.00
komputerowe wspomaganie projektowania CAD
w poniedziałek 15 października o godz. 18.30

Obecność obowiązkowa.

9 października 2007

Rekrutacja na kursy językowe i maturalne zakończona
Informujemy, że zakończyły się zapisy na zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2007/2008. Zamknięte zostały listy rekrutacyjne kursów przygotowawczych do matury oraz kursów językowych. Rekrutacja na zajęcia językowe ruszy ponownie z końcem semestru zimowego.
Pozostały natomiast wolne miejsca na listach rekrutacyjnych kursów komputerowych i w dalszym ciągu można wziąć w nich udział.

Serdecznie zapraszamy!!!

2 października 2007

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail