Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Czas egzaminów
Powoli zbliżamy się do wakacji. Również w naszym Centrum dobiegają końca szkolenia i kursy realizowane w semestrze letnim. W najbliższych dniach odbywać się będą egzaminy i testy sprawdzające zdobytą wiedzę. Wszystkim naszym Kursantom życzymy powodzenia!

30 maja 2006

Uwaga!
Informujemy, że w związku z wizytą w Polsce Ojca Świętego Benedykta XVI, sekretariat KANY w dniu 26 maja (piątek) będzie nieczynny. Siłownia w tym dniu będzie czynna wyjątkowo od godz. 10.00 do godz. 18.00. W sobotę godziny pracy siłowni nie ulegają zmianom. Zapraszamy.

24 maja 2006

Klub Wolontariusza
Informujemy, że spotkanie Klubu Wolontariusza zostało przeniesione z dnia 23 maja (wtorek) na 31 maja (środa) na godz. 18.00. Tematem spotkania będzie "Odpowiedzialne pomaganie". Wśród poruszanych zagadnień znajdą się:
co to jest odpowiedzialność?
kogo możemy nazwać odpowiedzialnym?
klasyfikacja umiejętności niezbędnych w pomaganiu wg K. Balawajder
psychologiczna problematyka przyjmowania i udzielania pomocy, itp.

Jednocześnie informujemy, że dyżur koordynatora Klubu Wolontariusza z 24 maja (środa) został odwołany z powodu choroby koordynatora. Najbliższy dyżur odbędzie się 1 czerwca (czwartek) o godz. 17.00.

22 maja 2006

Dyżur koordynatora Klubu Wolontariusza
Informujemy, że w tym tygodniu dyżur koordynatora Klubu Wolontariusza został przełożony z środy (17 maja) na piątek (19 maja) na godzinę 17.00.

16 maja 2006

Pomóc innym - pomóc sobie
W KANIE trwa obecnie pięciomiesięczny kurs dla kobiet, mający na celu przygotowanie ich do pracy w charakterze opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych, w Polsce i za granicą.
Kurs ten odbywa się w ramach podprojektu realizowanego przez KANĘ pn. "Pomóc innym - pomóc sobie", wchodzącego w skład projektu "WISP - Wirtualny Inkubator Gospodarki Społecznej", który realizowany jest w ramach Programu Equal i finansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. Więcej w dziale EQUAL. Zapraszamy.

10 maja 2006

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail