Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

KANA zaprasza na:


Kursy komputerowe

dla młodzieży w wieku 16 - 25 lat
(z możliwością skorzystania nieodpłatnie)

Prezentacje multimedialne
Podstawy obsługi komputera z elementami Worda i Excela
Tworzenie stron WWW
Komputerowe wspomaganie projektowania CAD
System operacyjny LINUX

Kursy komputerowe to 30 godzin zajęć w nowocześnie przygotowanej sali komputerowej, z w pełni wyposażonymi 14-stoma stanowiskami i zestawem multimedialnym prowadzącego. Kursanci spotykają się raz w tygodniu po dwie godziny zajęciowe, w godzinach popołudniowych. Aby wziąć udział w kursie należy zgłosić się do sekretariatu KANY i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Kursy rozpoczynają się po powstaniu grupy. Całkowity koszt kursów komputerowych to 200 zł /materiały szkoleniowe gratis!!!/.

Młodzieży bezrobotnej, niepełnosprawnej i pochodzącej z rodzin, w których dochód na 1 osobę wynosi mniej niż 600 zł, KANA udostępnia kursy językowe bezpłatnie. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach jest wpłacenie kaucji w wysokości 100 zł, będącej gwarancją miejsca i zwracanej w całości po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym.

Do pobrania w wersji elektronicznej formularze uczestnictwa:
w płatnym kursie w formacie: .doc, .odt, .pdf,
w bezpłatnym kursie w formacie: .doc, .odt, .pdf,
oraz regulamin bezpłatnego uczestnictwa w kursie w formacie: .doc, .odt, .pdf.

Kursy komputerowe w KANIE to jakość potwierdzona zaświadczeniem!!!

dla osób w wieku powyżej 25 lat
Excel dla zaawansowanych - nowe możliwości programu
Tworzenie stron WWW
Podstawy obsługi komputera z elementami Worda i Excela

Kursy komputerowe to 30 godzin zajęć w nowocześnie przygotowanej sali komputerowej, z w pełni wyposażonymi 14-stoma stanowiskami i zestawem multimedialnym prowadzącego. Kursanci spotykają się raz w tygodniu po dwie godziny zajęciowe, w godzinach popołudniowych. Aby wziąć udział w kursie należy zgłosić się do sekretariatu KANY i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Całkowity koszt kursów 200 zł /materiały szkoleniowe gratis!!!/.

Do pobrania w wersji elektronicznej formularz uczestnictwa:
w formacie: .doc, .odt, .pdf.

Kursy komputerowe w KANIE to jakość potwierdzona zaświadczeniem!!!

dla osób w wieku powyżej 50 lat
"Z komputerem za pan brat"
- kurs podstaw obsługi komputera ze zwróceniem szczególnej uwagi na łatwą i przystępną obsługę programu Word, Internetu i poczty elektronicznej, mobilnego wykorzystania komputera jako urządzenia domowego, obróbki fotografii, odtwarzania dźwięku i obrazu.

Dzieci nie są na tyle cierpliwe, by wyjaśnić Ci tajniki komputera? Wytrwałość naszego informatyka sprawi, że Twój komputer Cię nie zaskoczy!!! Przekonaj się sam!!!

Kurs komputerowy to 30 godzin zajęć w nowocześnie przygotowanej sali komputerowej, z w pełni wyposażonymi 14-stoma stanowiskami i zestawem multimedialnym prowadzącego. Kursanci spotykają się raz w tygodniu po dwie godziny zajęciowe, w godzinach popołudniowych. Aby wziąć udział w kursie należy zgłosić się do sekretariatu KANY i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Całkowity koszt kursu "Z komputerem za pan brat" to 200 zł /materiały szkoleniowe gratis!!!/.

Do pobrania w wersji elektronicznej formularz uczestnictwa:
w formacie: .doc, .odt, .pdf.

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail