Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

UWAGA!
Informujemy, że w dniu 31 grudnia /sobota/ Siłownia KANY będzie nieczynna.
Jednocześnie informujemy, że restauracja AfreeKANA w dniu 31 grudnia /sobota/ zaprasza Gości do godz. 16.00, zaś 1 stycznia - Nowy Rok, będzie nieczynna.

29 grudnia 2011

Brytyjskie kino społeczne w KANIE!

Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na ostatnią w tym roku projekcję Ambitnego KINA Studyjnego. W czwartek, 29 grudnia o godz. 18.00 KINO KANY zagra brytyjski dramat, który trafnie oddaje poglądy brytyjskiej klasy robotniczej w czasach rządów Margaret Thatcher.

Ambitne KINO Studyjne

Główny bohater to 11-letni chłopiec osierocony przez matkę i wychowywany w górniczej rodzinie przez surowego ojca i starszego brata. Konserwatywny i srogi mężczyzna, chcąc wychować syna jak najlepiej, zachęca go do treningu boksu......Więcej

27 grudnia 2011

UWAGA!

Informujemy, że z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, zajęcia fitness w KANIE w najbliższych dniach będą się odbywały według następującego porządku:

- 21 grudnia /środa/ - brak zajęć popołudniowych i wieczornych /poranne ćwiczenia bez zmian/
- 23 grudnia /piątek/ - brak wszystkich zajęć fitness
- 27 grudnia /wtorek/ - brak Aqua Aerobiku /pozostałe ćwiczenia bez zmian/
- 31 grudnia /sobota/ - brak wszystkich zajęć fitness

W pozostałe dni zajęcia fitness odbywają się zgodnie z grafikiem. Przepraszamy za utrudnienia.

20 grudnia 2011

Z okazji zbliżających się
Świąt Bożego Narodzenia życzymy,
aby ten szczególny czas upłynął
w atmosferze prawdziwej radości,
pokoju i rodzinnego ciepła,
By stał się czasem pojednania i zrozumienia,
By nauczył nas okazywania miłości,
życzliwości i dobra naszym bliskim,
przyjaciołom i znajomym.
Życzymy również, by Nowonarodzone Dziecię
obdarzyło nas wszelakim szczęściem
i obfitością Swych łask
w nadchodzącym Nowym 2012 Roku!

Zespół KANY

Boże Narodzenie 2011

Boże Narodzenie z korzenną nutą!

W miniony wtorek, 13 grudnia, w restauracji AfreeKANA odbył się ostatni w tym roku pokaz kulinarny w ramach projektu "Gotowanie w AfreeKANIE".

Gotowanie w AfreeKANIE

Tym razem zaproponowaliśmy Uczestnikom wieczoru kulinarnego świąteczne potrawy pełne kardamonu, imbiru, wanilii, cynamonu i goździków. Wszystkie korzenne przyprawy połączone z miodem, zwłaszcza gryczanym lub spadziowym okazały się idealne przy przygotowywaniu mięs, sałatek, ryb, a także choinkowych pierników. Dowiódł tego schab z figami, który przygotowany w czasie pokazu, dał się poznać Gościom AfreeKANY jako danie główne np. świątecznego obiadu, lub podany na zimno, jako doskonałe urozmaicenie zimnej płyty. Zapieczony w aromatycznej marynacie korzennych przypraw z dodatkiem wina, przypadł do gustu smakoszom i pewnie zagości na niejednym świątecznym stole......Więcej

16 grudnia 2011

UWAGA!
Informujemy, że w dniu 21 grudnia /środa/ sekretariat KANY, siłownia oraz restauracja AfreeKANA będą pracować do godziny 16.00. W tym dniu w godzinach popołudniowych i wieczornych nie odbędą się zajęcia edukacyjne i fitness.
Z kolei dnia 23 grudnia /piątek/ sekretariat KANY będzie czynny do godziny 16.30, siłownia będzie pracować do 17.30, zaś restauracja AfreeKANA zaprasza Gości do godz. 21.00.
W dniach 24 - 26 grudnia - Święta Bożego Narodzenia, sekretariat KANY, siłownia oraz restauracja AfreeKANA będą nieczynne.

16 grudnia 2011

Kino społeczne rodem z Wielkiej Brytanii w KANIE!

Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na najbliższą projekcję Ambitnego KINA Studyjnego. W czwartek, 15 grudnia o godz. 18.00 KINO KANY zagra komediodramat brytyjskiej produkcji. Film to słodko-gorzka historia pewnej przyjaźni, która zwraca uwagę najpierw lokalnej społeczności, następnie całej Wielkiej Brytanii, a w końcu i Europy na problemy ludzi leczonych onkologicznie.

Ambitne KINO Studyjne

Wszystko zaczyna się, gdy chory na białaczkę mąż jednej z głównych bohaterek umiera. Wówczas kobieta wraz ze swoją przyjaciółką postanawiają wydać kalendarz charytatywny na nowy rok, a dochód z jego sprzedaży przeznaczyć na rzecz oddziału onkologii miejscowego szpitala. Choć pomysł nie jest nowy, przyjaciółki wraz z innymi mieszkankami małej, brytyjskiej miejscowości - członkiniami koła gospodyń - udoskonalają go. Aby zwrócić uwagę większej liczby osób, panie decydują się pozować do zdjęć nago......Więcej

13 grudnia 2011

Gotowanie w AfreeKANIE!
Przyjdź i poczuj korzenne Boże Narodzenie: pełne kardamonu, imbiru, wanilii, cynamonu i goździków. A wszystko ukryte w aromacie mięs, sałatek, ryb i choinkowych pierników. Zapraszamy!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się szybkimi krokami. Dlatego też restauracja AfreeKANA zaprasza serdecznie na ostatni w tym roku pokaz kulinarny w ramach projektu "Gotowanie w AfreeKANIE". 13 grudnia, we wtorek o godz. 18.00 restauracja zaprezentuje korzenne Boże Narodzenie. Pojawią się potrawy tradycyjne, dobrze znane w każdym domu i te, które goszczą na naszych stołach od niedawna, lecz wszystkie będą pełne bogatego bukietu korzennych przypraw, dodatku aromatycznych ziół i miodów - gryczanego, wrzosowego i spadziowego, które nieuchronnie przywodzą na myśl zimę, zwiastując Boże Narodzenie.

Gotowanie w AfreeKANIE

- Korzenne przyprawy takie jak: cynamon, goździki, gałka muszkatołowa czy kardamon, anyż i imbir wypełniają swym zapachem domy na całym świecie, głównie podczas pieczenia tradycyjnych bożonarodzeniowych ciast. Choć Anglicy mają Christmas cake /czyt krismes kejk/, Francuzi Pain d'Epices /czyt. pę depis/, czyli świąteczny chleb z przyprawami, Włosi cenią panpepato z dodatkiem czarnego pieprzu, nic nie pachnie bardziej kusząco i wyraziście, jak polski dojrzewający piernik. Zapach ciasta, dzięki wcześniejszemu przygotowaniu, roznosi się już dwa tygodnie przed Wigilią - przybliża temat Barbara Surmacz-Dobrowolska, która prowadzi projekt "Gotowanie w AfreeKANIE" i zaznacza:
- Korzenne przyprawy sprawdzają się też jako doskonały dodatek do śledzi, barszczu czy mięs, a niektóre z nich, jak laski cynamonu, czy gwiazdki anyżu mogą posłużyć również jako nietuzinkowa dekoracja świąteczna......Więcej

8 grudnia 2011

ZUMBA w KANIE!
Zapraszamy serdecznie na zajęcia zumby. Ten rodzaj ćwiczeń fitness właśnie dołączył do prowadzonych przez KANĘ dotychczas TBC, BPU, Pilatesu, stepu, aerobiku z tae-bo, aqua aerobiku i wielu innych zajęć aerobowych.

ZUMBA w KANIE!

Od pozostałych, ostatnio bardzo modną zumbę odróżnia formuła ćwiczeń. Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Ten innowacyjny systemem fitness poprzez zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim wprawia w dobre samopoczucie, które towarzyszy uczestnikom ćwiczeń długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, różnorodne kombinacje ruchów i motywująca muzyka, tworzą atmosferę świetnej zabawy, która porywa uczestników, pozwalając zapomnieć, że biorą w nich udział, by zrzucić zbędne kilogramy lub wzmocnić kondycyjnie organizm. Ta dynamiczna kompozycja rytmów latynoskich i innych, np.: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist pozwala połączyć przyjemne spędzanie czasu z pożytecznymi dla ciała efektami. Jednocześnie kroki zumby są na tyle proste, że podoła im każdy, kto do tej pory nie miał styczności z tańcem, czy fitnessem......Więcej

8 grudnia 2011

Promocja w AfreeKANIE!

Promocja w AfreKANIE!

1 grudnia 2011

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail