Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA zaprasza Panie i Panów 50+
na zajęcia taneczne!

Znajdzie się coś dla samotnych i dla par.

KANA rozpoczyna właśnie rekrutację na zajęcia taneczne specjalnie z myślą o osobach powyżej 50 roku życia. W tym sezonie proponujemy Paniom warsztaty Latino solo 50+, zaś pary zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego 50+.

Gotowanie w AfreeKANIE

Latino solo to dobra propozycja dla Pań, które lubią tańczyć, jednak trudno im namówić mężów na ruch przy muzyce. Zajęcia w rytm tańców latynoamerykańskich pozwolą się zrelaksować, będą też okazją do dobrej zabawy w miłym towarzystwie. Uczestniczki warsztatów będą mogły zdecydować czy skorzystać z 4, czy z 8 godzinnych spotkań. Zajęcia rozpoczną się już 15 października, w sobotę o godz. 16.00. Na Latino solo 50+ nie trzeba się zapisywać. Nie prowadzimy rekrutacji. Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy przyjść do KANY na kilka minut przed rozpoczęciem zajęć.
Natomiast kurs tańca dla osób po 50 roku życia obejmuje naukę elementów najpopularniejszych tańców towarzyskich. Zajęcia taneczne będą doskonałą okazją, by przywołać najpiękniejsze wspomnienia młodych lat, pomogą zachować aktywność na dłużej, staną się świetnym pretekstem, by nawiązać nowe znajomości i cieszyć się życiem, także w jego jesieni. Kurs obejmuje 10 godzin zajęć (po 60 minut każda) i będzie się odbywał w każdą sobotę w godzinach 17.15 - 18.15, począwszy od 15 października.

Gotowanie w AfreeKANIE

Aby wziąć udział w kursach tańca towarzyskiego 50+ należy zgłosić się do naszego sekretariatu, przy ulicy Legionów 10 w Sosnowcu do 14 października i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na warsztaty Latino solo 50+ nie trzeba się zapisywać. Dodatkowe informacje także na pod numerem telefonu: 32 363 10 30.

Całkowity koszt kursu tańca dla osób po 50 roku życia wynosi 150 zł, zaś udział w warsztatach Latino solo 50+ kosztuje 40 zł (za 4 spotkania) lub 80 zł (za 8 spotkań).

Po zakończonych zajęciach uczestnicy mogą także skorzystać z oferty restauracji AfreeKANA.

Zajęcia taneczne dla osób 50+ prowadzi wykwalifikowana instruktorka tańca towarzyskiego, tancerka, choreograf, absolwentka podyplomowych studiów AWF na kierunku "Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej", instruktor fitness - Anita Zabochnicka.

29 września 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail