Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Ambitne Kino Studyjne - Pierwsza projekcja tej jesieni!!!
Zapraszamy serdecznie na pierwszą tej jesieni projekcję filmową, inaugurującą tegoroczne spotkania z filmem w ramach Ambitnego Kina Studyjnego.
Obok pokazów wartościowych dzieł kinematografii polskiej i światowej, w programie spotkań z kinem znajdą się wizyty znanych osobistości świata kultury i sztuki, słowo wstępu przed i gorące dyskusje po każdej projekcji. A wszystko pod okiem filmoznawcy - Barbary Surmacz-Dobrowolskiej.
W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00 zapraszamy szczególnie młodzież, bo właśnie wtedy będziemy się starać znaleźć odpowiedzi na pytania jacy są, w co wierzą, czemu ufają, czego pragną młodzi ludzie. Postaramy się nakreślić subtelną kreską filmowych obrazów, uniwersalny portret młodego człowieka, poskładany z tego co charakterystyczne dla danego pokolenia i reprezentujących go postaci.
Już 4 października o godz.18.00 pokaz filmu pt.:

Buntownik z wyboru

Projekcja odbędzie się w ramach cyklu pod nazwą: Tacy jesteśmy? Młodzi ludzie w filmie. W kolejne czwartki października projekcje Ambitnego Kina Studyjnego będą się odbywały pod hasłem: Kobiecy Świat.

Projekcje w ramach Ambitnego Kina Studyjnego zostały dofinansowane przez Urząd Miejski w Sosnowcu i są udostępniane BEZPŁATNIE. Wejściówki czekają już na zainteresowanych w naszym sekretariacie w Sosnowcu, przy ul. Legionów 10. Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia w czwartek!!!

Pełny repertuar dostępny jest >tutaj<.

28 września 2007

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail