Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

"Wieczory dla Zakochanych" w KANIE!
Ostatnie wolne miejsca!

Zapraszamy serdecznie przyszłych małżonków i zakochanych, którzy, choć jeszcze nie mają wyznaczonej daty ślubu, poważnie myślą o Sakramencie Małżeństwa, do udziału w "Wieczorach dla Zakochanych". Uczestnicy spotkań będą mieli okazję, by lepiej się poznać, nauczyć wzajemnego porozumiewania się, konstruktywnego rozwiązywania problemów, jakie pojawią się w ich wspólnym życiu. Wszystko w zgodzie z nauką Kościoła i w atrakcyjnej dla młodych formule.
Cykl spotkań dla przyszłych małżonków organizujemy przy współpracy Ośrodka Spotkań Małżeńskich diecezji sosnowieckiej. "Wieczory dla Zakochanych" mają formę Pre-KAN i będzie można je traktować jako kurs przedmałżeński. Świadectwo ukończenia cyklu spotkań jest równoważne zaświadczeniu wydawanemu przez parafię i jako takie będzie honorowane przez księdza odpowiedzialnego za dopełnienie przez narzeczonych formalności przy zawieraniu Sakramentu Małżeństwa.
Innowacyjna forma zajęć pozwoli zakochanym parom i narzeczonym na pełniejsze poznanie swoich cech osobowości, oczekiwań wobec drugiej połowy, ustalenie wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu. Dzięki własnej pracy we dwoje, uczestnicy projektu nauczą się jak rozwiązywać konflikty w związku i jak budować autonomię swojego małżeństwa. Zakochani odkryją czym jest naprawdę Sakrament Małżeństwa, co znaczą słowa przysięgi, rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu, dowiedzą się podstawowych spraw z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie. Absolwenci "Wieczorów dla Zakochanych" otrzymują zaświadczenia, potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej, przed zawarciem związku małżeńskiego. "Wieczory dla Zakochanych" to 9 spotkań w formie warsztatów, trwających około 2,5 do 3 godzin, odbywających się jeden raz w tygodniu. W spotkaniach można uczestniczyć tylko parami. Prowadzą je świeccy i duchowni animatorzy.
Aby wziąć udział w "Wieczorach dla Zakochanych" należy zgłosić się do naszego sekretariatu i dopełnić formalności. Pozostały ostatnie wolne miejsca. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 363 10 30 na oraz www.spotkaniamalzenskie.pl. Koszt za udział w warsztatach wynosi 80 zł od osoby.

26 października 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail