Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Otwarty dzień zajęć Fitness w KANIE
Jesień i zima pełne aktywności!

Zapraszamy serdecznie, zwłaszcza Panie w każdym wieku, na Otwarty Dzień Zajęć Fitness w KANIE. Już 1 października /sobota/ w godzinach od 9.30 do 12.00 będzie można spróbować swoich sił w czasie ćwiczeń aerobowych. Tylko tego dnia wszystkie zaplanowane zajęcia odbędą się bezpłatnie.

Otwarty dzień zajęć Fitness w KANIE

KANA prowadzi bogaty blok propozycji fitness. Wszystkie ćwiczenia cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży i kobiet.
Właśnie powitaliśmy jesień. Niedługo ciepłe, letnie dni pójdą w zapomnienie i pogoda przestanie sprzyjać rekreacji na świeżym powietrzu. Aby jednak w jesienną pluchę i zimową niepogodę pozostać aktywnym, warto pomyśleć o zajęciach fitness. Właśnie w czasie otwartego dnia fitness, pod hasłem "Jesień i zima pełne aktywności" chcemy zachęcić, głównie mieszkanki regionu, do wysiłku fizycznego i podjęcia decyzji o regularnych ćwiczeniach. Mamy nadzieję, że za sprawą otwartych ćwiczeń fitness, jeszcze więcej Pań dostrzeże zalety regularnego treningu. A te są bezcenne dla naszego zdrowia i samopoczucia.
Dodatkowo, tylko 1 października wszystkie Panie, które wezmą udział w bezpłatnych zajęciach fitness w KANIE będą mogły nabyć karnet, po wykorzystaniu którego kolejny będą mogły zakupić w dużo niższej cenie!
W czasie Otwartego Dnia Fitness będzie można skorzystać z zajęć w modułach: step (godz. 9.30 - 9.50), płaski brzuch (godz. 10.00 - 10.20), pilates (10.30 - 10.50), body ball (godz. 11.00 - 11.20), body shape (godz. 11.30 - 11.50).
Wstęp na zajęcia jest wolny. KANA nie prowadzi rekrutacji ani zapisów. Aby skorzystać z bezpłatnych zajęć w ramach Otwartego Dnia Fitness wystarczy przyjść do KANY w Sosnowcu, przy ul. Legionów 10 ze zmiennym obuwiem, ręcznikiem i sportowym ubraniem na kilka minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Szczegółowych informacji udziela sekretariat KANY pod numerem telefonu: 32 363 10 30.

26 września 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail