Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANApa Literacka, 26. 09. 2011 r.
Nowość w naszym księgozbiorze:
"Twarzyczka" - Sophie Hannah

W poniedziałek, 26 września do księgozbioru KANApy Literackiej dołączy powieść pt. "Twarzyczka" autorstwa Sophie Hannah.

KANApa Literacka, 26. 09. 2011 r.

Trzymający w napięciu, na długo pozostający w pamięci Czytelnika thriller to opowieść o świeżo upieczonej matce, chcącej jak najlepiej sprawdzić się w nowej roli. Po drodze napotyka na różne przeciwności, w tym takie, które sama wywołuje.
Alice Fancourt po raz pierwszy wychodzi z domu bez swojego dwutygodniowego dziecka. Gdy wraca po dwóch godzinach zastaje męża śpiącego w łóżku na piętrze. Nic nie zapowiada dramatu, który zaraz się wydarzy. Koszmar kobiety zaczyna się, kiedy wchodzi do pokoju córeczki. Patrząc na noworodka oświadcza, że dziewczynka nie jest jej dzieckiem. Wpadając w panikę mąż oskarża żonę o kłamstwa, utratę zmysłów, paranoję. Rodzina wzywa policję. Za kilka dni ma być przeprowadzony test DNA. Niestety w międzyczasie matka wraz z dzieckiem znikają. Rozpoczyna się śledztwo. Czy dowiedzie ono obłędu kobiety, szoku poporodowego? A może to nie psychika zawodzi Alice, a komuś zależy, by kobieta popadła w paranoję?

Polecamy lekturę.

26 września 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail