Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Zajęcia taneczne dla Pań i Panów 50+
już od soboty 5 listopada

Wszystkim, lubiącym ruch przy muzyce przypominamy, że trwają jeszcze zapisy na zajęcia taneczne specjalnie z myślą o osobach powyżej 50 roku życia. Zainteresowanym proponujemy warsztaty latino solo 50+ i kurs tańca towarzyskiego 50+.

Gotowanie w AfreeKANIE

Latino solo to dobra propozycja dla Pań, które lubią tańczyć. Zajęcia, prowadzone przez instruktora w rytmie tańców latynoamerykańskich, nie wymagają partnera. Ćwiczenia przy muzyce pozwolą się zrelaksować, będą też okazją do dobrej zabawy w miłym towarzystwie. Uczestniczkom warsztatów proponujemy karnet na 4 lub na 8 godzinnych spotkań. Zajęcia odbywają się, w każdą sobotę /począwszy od 5 listopada/ o godz. 16.00. Na latino solo 50+ nie trzeba się zapisywać. Nie prowadzimy rekrutacji. Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy przyjść do KANY na kilka minut przed rozpoczęciem zajęć.
Natomiast kurs tańca dla osób po 50 roku życia obejmuje naukę najpopularniejszych tańców towarzyskich. Kurs to 10 godzin zajęć (po 60 minut każda), odbywających się w każdą sobotę /począwszy od 5 listopada/ w godzinach 17.15 - 18.15.

Gotowanie w AfreeKANIE

Aby wziąć udział w kursach tańca towarzyskiego 50+ należy zgłosić się do naszego sekretariatu, przy ulicy Legionów 10 w Sosnowcu i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na warsztaty Latino solo 50+ nie trzeba się zapisywać. Dodatkowe informacje także na pod numerem telefonu: 32 363 10 30.

Całkowity koszt kursu tańca dla osób po 50 roku życia wynosi 150 zł, zaś udział w warsztatach Latino solo 50+ kosztuje 40 zł (za 4 spotkania) lub 80 zł (za 8 spotkań).

UWAGA! Z kursu tańca w KANIE może również skorzystać młodzież i osoby dorosłe poniżej 50 lat.

21 października 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail