Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Projekcja filmu w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na najbliższą projekcję Ambitnego KINA Studyjnego. W czwartek, 15 września o godz. 18.00 KINO KANY zagra film obyczajowy, przedstawiający poruszającą historię powołania, zaangażowania, działania w myśl idei i przyjaźni.

Ambitne KINO Studyjne

Z końcem pierwszej połowy ubiegłego bezrobotny nauczyciel muzyki, dostaje pracę jako opiekun i wychowawca trudnych dzieci. Za nieposłuszeństwo i krnąbrność, a nierzadko i za drobne przestępstwa dzieci trafiły do domu poprawczego. Tam, wyjątkowo rygorystyczny i srogi dyrektor nie potrafi zapanować nad zbuntowaną gromadą. Pojawienie się w ośrodku nauczyciela muzyki jest niecodziennym wydarzeniem, tak dla niego samego, jak i wychowanków. Jednak z początku trudne relacje, szybko przeistaczają się w wartościową znajomość. Nauczyciel, wprowadzając niesforne dzieciaki w magiczny świat muzyki, zmienia ich życie...

Letnie projekcje we wrześniowe czwartki odbywają się pod hasłem:

FILMOWE MEANDRY EDUKACJI

Po każdej projekcji zapraszamy do udziału w dyskusji z krytykiem i kulturoznawcą, podczas której zastanowimy się, czy prezentowane w filmach problemy są nadal bliskie współczesnej młodzieży.
Projekcje w ramach Ambitnego Kina Studyjnego zostały dofinansowane przez Urząd Miejski w Sosnowcu i są udostępniane BEZPŁATNIE. Wejściówki czekają już na zainteresowanych w sekretariacie KANY w Sosnowcu, przy ul. Legionów 10. Prosimy o ich wcześniejsze odebranie i okazanie przy wejściu na salę projekcyjną - pozwoli nam to na odpowiednie przygotowanie seansu. Liczba miejsc ograniczona!
Zachęcamy także do odebrania z sekretariatu KANY bezpłatnej karty klubowej, dzięki której będzie można poznać bieżący repertuar.

Do zobaczenia już w czwartek!!!

12 września 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail