Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Wrześniowe Ambitne KINO Studyjne w KANIE
Zapraszamy wszystkich miłośników filmu na pierwszą po wakacjach, projekcję Ambitnego KINA Studyjnego. Już w najbliższy czwartek, 8 września o godz. 18.00 rozpocznie się cykl spotkań z filmem pn. "Filmowe meandry edukacji".

Ambitne KINO Studyjne

U progu nowego roku szkolnego KINO KANY sięga po filmowe historie o inspirujących młodzież nauczycielach, budzące tęsknotę za autorytetem, które poruszą zarówno nauczycieli, jak i uczniów, okrzyknięte swego rodzaju przewodnikami dorastania.
Kino, które dalekie jest konsumpcyjnemu stylowi życia, pozwalające za to odkrywać w sobie pasje, rozwijać zdolność do samodzielnego myślenia, ukazując jednocześnie jak ważna w życiu młodego człowieka jest edukacja, kino o powołaniu do nauczania KANA zaprezentuje we wrześniu. Pojawi się dramat o pewnym stowarzyszeniu poetów, będzie też obyczaj o bezrobotnym nauczycielu muzyki, który zmieni świat dzieci z domu dziecka, nie zabraknie młodych rozgniewanych, a z ekranu uśmiechnie się Mona Liza.
Po każdej projekcji zapraszamy do udziału w dyskusji z krytykiem i kulturoznawcą, podczas której zastanowimy się, czy prezentowane w filmach problemy są nadal bliskie współczesnej młodzieży.
Projekcje w ramach Ambitnego Kina Studyjnego zostały dofinansowane przez Urząd Miejski w Sosnowcu i są udostępniane BEZPŁATNIE. Wejściówki czekają już na zainteresowanych w sekretariacie KANY w Sosnowcu, przy ul. Legionów 10. Prosimy o ich wcześniejsze odebranie i okazanie, przy wejściu na salę projekcyjną - pozwoli nam to na odpowiednie przygotowanie seansu. Liczba miejsc ograniczona!

Zachęcamy także do odebrania z sekretariatu KANY bezpłatnej karty klubowej, dzięki której będzie można poznać bieżący repertuar.

Do zobaczenia już w czwartek!!!

6 września 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail