Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Rozpoczynamy rekrutację!
Z naszych wybranych propozycji
można skorzystać bezpłatnie!

Wakacje właśnie się zakończyły i tradycyjnie już rozpoczynamy zapisy na zajęcia edukacyjne w nowym roku szkolnym. Na pomoc w nauce i doskonalenie swoich umiejętności z KANĄ mogą liczyć gimnazjaliści, uczniowie szkół średnich, studenci, a także dorośli i seniorzy.

Rozpoczynamy rekrutację!

Przygotowaliśmy listy rekrutacyjne na kursy przygotowawcze do matury. Na uczniów ostatnich klas szkół średnich czekają repetytoria z matematyki, języka polskiego, języków obcych, biologii, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie, chemii, fizyki. KANA prowadzi rekrutację na poziom podstawowy i rozszerzony z każdego przedmiotu. Zajęcia obejmują 52 godziny lekcyjne spotkań z nauczycielem i będą się odbywać od października do kwietnia włącznie. Aby wziąć udział w zajęciach i lepiej się przygotować do egzaminu dojrzałości warto zapisać się już teraz, gdyż liczba miejsc na każdy z kursów jest ograniczona. Odpłatność za cały kurs w tym roku szkolnym to 340 zł. Młodzież otrzyma od KANY materiały szkoleniowe i dostęp do elektronicznej bazy pomocy naukowych.

Obok zajęć dla przyszłorocznych maturzystów przygotowaliśmy też kursy dla uczniów gimnazjów. Trzecioklasiści mogą wziąć udział w zajęciach "Bezpieczny start", które pomogą utrwalić wiedzę, wyjaśnią wątpliwości, pozwolą zrozumieć niejasne zagadnienia. Na gimnazjalistów czekają trzy bloki tematyczne, zgodne z egzaminem gimnazjalnym: humanistyczny, językowy z językiem angielskim oraz matematyczno-przyrodniczy. Każdy z bloków to 48 godzin lekcyjnych zajęć od października do początku kwietnia. Koszt całego kursu w danym bloku to tylko 280 zł.

Zapraszamy również młodzież i dorosłych na kursy językowe, z których młodzi ludzie mogą skorzystać bezpłatnie. W tym roku szkolnym na kursantów czeka język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, chorwacki oraz włoski - nowość w naszej ofercie. KANA prowadzi rekrutację na różne poziomy zaawansowania językowego. Każdy z kursów językowych to 64 godziny lekcyjne zajęć w semestrze.

W tym roku szkolnym nie zabraknie również kursów komputerowych. Będzie można poznać podstawy obsługi komputera, nauczyć się optymalnie wykorzystywać możliwości programów Word i Excel, tworzyć kreatywne i dynamiczne prezentacje multimedialne. Każdy z kursów komputerowych w KANIE to 30 godzin lekcyjnych zajęć. Młodzież może skorzystać z tej propozycji bezpłatnie.

Uczestnicy zajęć w KANIE mogą liczyć na życzliwą i bezstresową atmosferę, naukę w małych grupach, profesjonalną kadrę wykładowców, samodzielną ocenę poziomu zajęć, elektroniczną bazę pomocy naukowych, Kartę Klubową KANY z przywilejami tylko dla kursantów, a na zajęcia mogą zabrać świeżo parzoną kawę, gorącą czekoladę lub herbatę.

Dla młodzieży w wieku 16-25 lat, bezrobotnej, niepełnosprawnej, lub pochodzącej z rodzin, w których dochód na 1 osobę wynosi mniej niż 600 zł netto miesięcznie kursy edukacyjne KANA udostępnia bezpłatnie. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie 100 zł kaucji, będącej gwarancją miejsca i zwracanej w całości po zdanym egzaminie końcowym. W przypadku zajęć fitness i kursu tańca towarzyskiego zniżki przysługują młodzieży uczącej się, a bezpłatnie może skorzystać młodzież , pochodząca z rodzin, w których dochód na 1 osobę miesięcznie wynosi mniej 400 zł netto.

Zapisy prowadzi i udziela szczegółowych informacji nasz sekretariat przy ulicy Legionów 10 w Sosnowcu lub pod numerem telefonu: 32 363 10 30, oraz na www.kana.sosnowiec.pl. Choć rekrutacja potrwa do 16 września, liczy się kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego już dziś warto pomyśleć o swojej edukacji!

Serdecznie zapraszamy!

1 września 2011

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail