Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Wrześniowe inspiracje

Chociaż na chwilę Goście galerii KANA Art-Manufaktura Sztuki Młodych, którzy przybyli 22 września o godzinie 17.00 na wernisaż kolejnej już wystawy prac plastycznych, tym razem autora - Krzysztofa Zięcika, znaleźli się w raju, a wszystko to dzięki barwnym, radosnym obrazom. Autor na co dzień członek Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia zaprezentował malarstwo dowodzące różnych nurtów i źródeł inspiracji. Całości, w czasie uroczystego otwarcia wystawy dopełniła poezja autorstwa Krzysztofa Zięcika oraz oprawa artystyczna, którą stworzyła Bożena Machel.

Wrześniowe inspiracje

Wystawę prac pt. "Wrześniowe inspiracje" można oglądać w galerii KANY do końca listopada br. Serdecznie zapraszamy!

25 września 2015

Manufaktura Sztuki Młodych KANA Art zaprasza na wernisaż wystawy prac autorstwa Krzysztofa Zięcika pt. "Wrześniowe inspiracje", który odbędzie się 22 września br. o godz. 17:00.

"Wrześniowe inspiracje" to propozycja wystawy malarstwa Krzysztofa Zięcika. Autor jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego w Będzinie. Mieszka w Czeladzi i reprezentuje grupę artystów nieprofesjonalnych. Jego wachlarz działań artystycznych jest szeroki. Uprawia malarstwo olejne, pastel, rysunek kredką, a także piórkiem. Tworzy obrazy realistyczne, symboliczne i abstrakcyjne. Jego prace prezentowane były na wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.

Wrześniowe inspiracje

Za działalność artystyczną Krzysztof Zięcik został uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej" i odznaką starosty będzińskiego za działalność w dziedzinie kultury w powiecie będzińskim. W 2007 r. otrzymał wyróżnienie Miasta Czeladzi. Twórczość Krzysztofa Zięcika jest odbiciem jego nastrojów i pasji. Obok malarstwa artysta interesuje się muzyką oraz poezją.

17 września 2015

Zapraszamy do skorzystania z wrześniowej promocji na siłowni KANY

1 września 2015

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail