Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Spotkanie Klubu Wolontariusza
Informujemy, że najbliższe spotkanie Klubu Wolontariusza odbędzie się dnia 6 lutego (wtorek) o godz. 18.00. Obecność i punktualność obowiązkowa!

31 stycznia 2007

"Amelia" w KANIE
Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA zaprasza serdecznie 2 lutego 2007 r. /piątek/ o godz. 18.00 na film pt. "Amelia", w reżyserii Jean-Pierre Jeunet.
Jak zabiegając o szczęście innych nie zapomnieć o własnym? Jaką wykazać się odwagą, by móc spojrzeć życiu prosto w oczy i zmierzyć się z jego wyzwaniami?
Odpowiedzi na wszystkie te pytania poszukuje główna bohaterka kultowego już dramatu Jeunet'a......Więcej

30 stycznia 2007

"Duża ryba" w KANIE
Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA zaprasza serdecznie 26 stycznia 2007 r. /piątek/ o godz. 18.00 na film pt. "Duża ryba", w reżyserii Tima Burtona.
Gdy realizm spotyka się z fikcją, gdy granice prawdy zacierają się a wszystko inne traci na znaczeniu, w obliczu nieuleczalnej choroby do głosu dochodzi tęsknota za własną tożsamością......Więcej

Ambitne Kino Studyjne

24 stycznia 2007

Zapraszamy na kursy dokształcające dla dziewcząt "Dom"
Stowarzyszenie Pomocy Dziewczętom im. Eleonory Motylowskiej, które otacza opieką dziewczęta pochodzące z rodzin niezamożnych, dotkniętych problemem bezrobocia zaprasza serdecznie na Kurs Dokształcający "Dom".

Podczas trzytygodniowego, stacjonarnego kursu, odbywającego się w Warszawie, słuchaczki przygotowują się do podjęcia pracy w charakterze pomocy domowej, opiekunki dziecka, lub osoby starszej......Więcej

16 stycznia 2007

Spotkanie Klubu Wolontariusza
Dnia 9 stycznia o godz. 18.00 (wtorek) odbędzie się pierwsze w Nowym Roku spotkanie Klubu Wolontariusza. Będzie to spotkanie opłatkowe oraz organizacyjne, dotyczące tworzenia strony internetowej Klubu. Obecność i punktualność obowiązkowa!

Serdecznie zapraszamy

8 stycznia 2007

Styczniowe spotkania z filmem
Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA serdecznie zaprasza na spotkania z filmem w cyklu Ambitne Kino Studyjne.
W styczniowe, chłodne, piątkowe wieczory proponujemy rozgrzewające duszę kino gdzie rzeczywistość przeplata się ze światem naszej wyobraźni, postacie realne z nierzeczywistymi, choć posiadającymi często wyjątkowo ludzkie a nie bajkowe charaktery, szarpane ludzkimi wątpliwościami i słabościami........Więcej

3 stycznia 2007

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail