Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Żałoba narodowa

Ze względu na żałobę narodową w dniach od 30 stycznia do 1 lutego włącznie zostają odwołane w KANIE zajęcia sportowe i sportowo- rekreacyjne (siłownia, aerobik oraz tenis stołowy).

30 stycznia 2006

Zakończenie kursów językowych
W piątek 27 stycznia miało miejsce zakończenie kursów języka angielskiego i języka niemieckiego, które odbywały się w semestrze zimowym. Kursy te ukończyły 83 osoby, które, po pomyślnie zdanym egzaminie otrzymały stosowne certyfikaty.

Zakończenie kursów językowych

Serdecznie Im gratulujemy, a wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych......Więcej

30 stycznia 2006

Uwaga!
Ogłaszamy nabór na nowy semestr, na kurs języka angielskiego (różne poziomy zaawansowania) oraz na kurs języka niemieckiego.

Kurs języka angielskiego

Jednocześnie informujemy, że osoby w wieku od 16 do 25 lat, u których dochód na 1 osobę w rodzinie nie przekracza 600 zł netto, mogą korzystać bezpłatnie. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach jest wpłacenie kaucji w wysokości 100 zł, będącej gwarancją miejsca i zwracanej w całości po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym.
Zapisy trwają do końca stycznia.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem KANY.
Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy.

20 stycznia 2006

Klub Wolontariusza
Informujemy, że pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Wolontariusza KANY odbędzie się 18 stycznia 2006 r. (środa) o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy naszych stałych Klubowiczów oraz wszystkie osoby, które chciałyby się włączyć w pomoc osobom potrzebującym.

11 stycznia 2006

Spotkanie opłatkowe w KANIE
Również przed świętami miało miejsce szczególne dla nas wydarzenie - spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczył Ksiądz Biskup Adam Śmigielski SDB.

Spotkanie opłatkowe w KANIE

Spotkanie było okazją do zgromadzenia przy wigilijnym stole wszystkich naszych nauczycieli oraz osób prowadzących w KANIE zajęcia z młodzieżą.....Więcej

4 stycznia 2006

Akcja "Pomagamy mądrze"
W tygodniu przedświątecznym KANA już po raz drugi prowadziła Akcję Charytatywną "Pomagamy mądrze", której celem jest pomoc młodzieży bezrobotnej i pochodzącej z rodzin niezamożnych w zdobywaniu wykształcenia.

Akcja Charytatywna Pomagamy mądrze

Akcja ta mogła się odbyć przede wszystkim dzięki pomocy niemal 400 wolontariuszy z Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, którzy w niej uczestniczyli......Więcej

2 stycznia 2006

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail