Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Listopadowe spotkania z filmem
Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA serdecznie zaprasza na listopadowe spotkania z filmem w cyklu Ambitne Kino Studyjne.

Ambitne Kino Studyjne

Jaka jest prawda o nas samych? Jaka jest rzeczywistość w której żyjemy? Jaki wpływ na naszą codzienność wywierają inni ludzie?
To tylko nieliczne z pytań, na które spróbują odpowiedzieć, wspólnie z Barbarą Surmacz - Dobrowolską, filmoznawcą z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, widzowie Ambitnego Kina Studyjnego.......Więcej

31 października 2006

UWAGA!!!
Informujemy, że 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych, KANA będzie nieczynna. Pozostałe dni poświąteczne będą wyglądać następująco:

Sekretariat KANY w dniach 2 oraz 3 listopada będzie nieczynny.

Siłownia pracować będzie:
2 listopada - nieczynna
3 listopada - w godz. od 16.00 do 21.00
4 listopada - w godz. od 10.00 do 18.00.

Aerobik dnia 2 listopada odwołany.

Kursy maturalne od 2 do 4 listopada odbywać się będą zgodnie z ustaleniami nauczycieli prowadzących zajęcia.

24 października 2006

Mniej barier - przewóz niepełnosprawnych
Informujemy, że uruchomiony został projekt pilotażowy likwidacji barier komunikacyjnych dla osób niepełnosprawnych, realizowany przez Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA przy współpracy z Wydziałem Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, w ramach programu "Wsparcie codziennej egzystencji niepełnosprawnych mieszkańców Sosnowca poprzez stworzenie warunków do ich większej mobilności".

Samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Bliższe informacje dostępne są w zakładce: Przewóz Osób Niepełnosprawnych lub pod numerem telefonu 032 292 66 66.

18 października 2006

KANA jeszcze bliżej młodzieży!!!
17 października z okazji obchodów Dnia Papieskiego w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA wzięło udział w sympozjum poświęconemu Miłosierdziu w nauczaniu Jana Pawła II. KANA miała okazję zaprezentować się jako żywy przykład miłosierdzia czynionego na co dzień. Sympozjum stało się także doskonałą okazją do przybliżenia licznie zgromadzonej, dąbrowskiej młodzieży działalności KANY.

Sympozjum poświęcone Miłosierdziu w nauczaniu Jana Pawła II

W sympozjum wzięli także udział: ks. dyrektor Stefan Wyporski z Caritas Diecezji Sosnowieckiej, ks. dyrektor Ryszard Adrjanek z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia a całość poprowadził ks. Paweł Kempiński - Diecezjalny Asystent Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

18 października 2006

Spotkanie Klubu Wolontariusza
Informujemy, że dnia 17 października o godz. 18.00 w Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA odbędzie się spotkanie Klubu Wolontariusza. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą nieść pomoc potrzebującym.

13 października 2006

Dyżur psychologa
W przyszłym tygodniu, 18 października, dyżur psychologa będzie wyjątkowo w godz. 18.00 - 19.30. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

13 października 2006

Rozpoczęcie kursu maturalnego z historii
Informujemy, że zajęcia przygotowujące do matury z historii będą się odbywały w każdą sobotę, począwszy od 14 października:
grupa 1 w godz. od 9.00 do 10.30
grupa 2 w godz. od 10.35 do 12.05.

Wszystkich kursantów serdecznie zapraszamy!!!

10 października 2006

Spotkanie organizacyjne dla kursantów z wiedzy o społeczeństwie
Informujemy, że w dniu 10 października (we wtorek) o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące kursu przygotowawczego do matury z wiedzy o społeczeństwie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kursantów

9 października 2006

Kurs maturalny z matematyki
Informujemy, że dnia 5 października o godz. 17.00 w Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące kursu maturalnego z matematyki.

Serdecznie zapraszamy

3 października 2006

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail