Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Zmartwychwstał Pan Alleluja, Alleluja!!!


Uniwersytecki Zespół Szkół Katolickich KANA

Zaprasza 15 marca 2016 r. o godz. 17.00 na DZIEŃ OTWARTY gimnazjum i liceum w Sosnowcu przy ulicy Legionów 10. Podczas dnia otwartego nie zabraknie również dodatkowych atrakcji.


Uwaga!

Informujemy, że w związku z DNIEM OTWARTYM naszych szkół - Gimnzajum i Liceum Ogólnokształcącego, dnia 15 marca 2016 r., kurs maturalny z chemii zostaje odwołany.
W tym dniu wszystkie zajęcia fitness w bloku popołudniowym zostają odwołane, a siłownia będzie czynna tylko w godzinach 9.30 - 12.00, natomiast restauracja AfreeKANA będzie czynna do godz. 16.00.
Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty naszych szkół, który odbędzie się od godz. 17.00.

14 marca 2016

Uwaga!
Informujemy, że w dniu dzisiejszym (piątek, 11 marca) nie odbędą się zajęcia Pilatesu (godz. 17.00 - 18.00). Serdecznie przepraszamy.

11 marca 2016

"W teatrze życia"
Finisaż - 2 marca 2016 r.

W marcowe, środowe popołudnie, goście KANY i miłośnicy sztuki mogli po raz ostatni zobaczyć wystawę prac Pani Zofii Cencek - "W teatrze życia", oraz przenieść się za jej kulisy. Tam w kameralnej atmosferze, uczestnicy mieli okazję bliżej poznać autorkę, oraz porozmawiać z nią o życiu, które jest dla niej dużą inspiracją. Pani Zofia Cencek odkryła również przed gośćmi swoją niezwykłą osobowość, przepełnioną pasją i emocjami, które mają swój wyraz nie tylko w obrazach, ale i słowie pisanym.

W teatrze życia

W trakcie spotkania można było bowiem zapoznać się z wierszami Pani Zofii Cencek, które w oprawie muzycznej Pani Bożeny Związek i słowie wstępnym Pani Marii Ćwiklińskiej, nabierały niezwykłego wyrazu, stając się przy tym wspaniałą klamrą zamykającą i podsumowującą prezentowaną wystawę. Każdy z uczestnikowi spotkania z pewnością nie tylko czuł się widzem, ale i drugoplanowym aktorem niniejszego finisażu, a wszystko dzięki doskonałej oprawie i atmosferze, jaką można poczuć w naszej mini galerii KANA-Art.

7 marca 2016

DZIEŃ OTWARTY W UNIWERSYTECKIM ZESPOLE SZKÓŁ KATOLICKICH KANA!

3 marca 2016

"Wiem co jem, czyli zdrowe odżywianie nastolatka"
gościnna prelekcja podczas dnia otwartego szkoły.

Już 15 marca 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich na DZIEŃ OTWARTY, naszego gimnazjum i liceum. Podczas tego dnia każdy z gości nie tylko będzie mógł zasięgnąć informacji o szkole, ale również wziąć czynny udział w przewidzianych atrakcjach. Jedną z nich jest m.in. prelekcja

pn. "Wiem co jem, czyli zdrowe odżywianie nastolatka".

Natur House

Tajemnice żywności i idealnej diety, która wspomoże m.in. proces nauki i utrzyma zdrowie w dobrej kondycji, zdradzą dietetycy z Centrum Natur House w Sosnowcu.

3 marca 2016

Zapraszamy do skorzystania z marcowej promocji na siłowni KANY

1 marca 2016

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail