Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

KANA zaprasza do KINA!

Serdecznie zapraszamy na wiosenne spotkania z filmem,
które w kwietniu odbywają się pod hasłem "Fabryka Sensacji".

Utwory filmowe przedstawione w ramach Ambitnego Kina Studyjnego ukazują pewnego rodzaju intrygę. Wątek główny przedstawia rozwój tej intrygi, najczęściej trzyma widza w napięciu emocjonalnym, jest bogata w niezwykłe wydarzenia i zaskakujące zwroty akcji. Dominuje zmienność sytuacji i relacji wzajemnych między bohaterami.

Ambitne KINO Studyjne

Pierwszy film z tego cyklu Widzowie zobaczą 9 kwietnia o godz. 18.00. Ekranizacja ta, to historia Agenta Utah, który przyjeżdża do Kalifornii, żeby rozwikłać sprawę tajemniczych napadów na banki. O gangsterach nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że podczas akcji noszą maski czterech prezydentów USA. Okazuje się, że wszystkie policyjne tropy prowadzą do kilkuosobowej grupy surferów.......Więcej

31 marca 2015

Zmartwychwstał Pan! Alleluja, Alleluja!

31 marca 2015

Uwaga!
Informujemy, że w dniu dzisiejszym (31.03.2015 r.) zajęcia fitness w module ZUMBA nie odbędą się. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszamy na BPU o godz. 18.10. Za utrudnienia przepraszamy.

31 marca 2015

Uwaga!
Informujemy, że w dniach 30.03.2015 r. oraz 01.04.2015 r. poranne zajęcia fitness w module PILATES nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy.

27 marca 2015

Uwaga!

Informujemy, że z uwagi na Dzień Otwarty naszej szkoły w dniu 26.03.2015 r. (czwartek) w godz. 16.00 - 20.30, siłownia KANY będzie nieczynna. W tym dniu nie odbędą się również projekcie w ramach Ambitnego Kina Studyjnego. Za utrudnienia przepraszamy.

25 marca 2015

KANA zaprasza do KINA!

Serdecznie zapraszamy na wiosenne spotkania z filmem,
które w marcu odbywają się pod hasłem "Różne oblicza kobiet".

Kobiety od zawsze pełnią niezwykle ważną rolę. Są matkami, żonami i córkami. Każda z nich w swoim świecie pełni inną rolę i jest niezastąpiona. Dlatego, w ramach Ambitnego Kina Studyjnego, w marcu zapraszamy na projekcje filmów, w których zobaczymy różne oblicza kobiet.

Ambitne KINO Studyjne

Pierwszy film z tego cyklu Widzowie zobaczą 5 marca o godz. 18.00. Ekranizacja ta, to historia kobiet, które występują z inicjatywą, by miejscowe koło Women's Institute przygotowało kalendarz na rok 2000. Z pozyskanych funduszy proponuje wesprzeć miejscowy szpital. Pomysł nie jest nowy, ale Chris chce go radykalnie unowocześnić. W rezultacie kobiety wyruszają na hollywoodzkie promocyjne tournée - występują w telewizyjnych programach, bardzo interesuje się nimi prasa. Jednak to niespodziewane wejście w świat rozgłosu i blichtru ma także uboczne, niebezpieczne skutki.......Więcej

3 marca 2015

Promocja w AfreeKANIE

Promocja w AfreeKANIE

2 marca 2015

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail