Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

DYŻURY KOORDYNATORA KLUBU WOLONTARIUSZA
W każdą środę od godz. 18.00 do 19.00 dyżuruje Koordynator Klubu Wolontariusza KANY. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zostać wolontariuszem w Klubie Wolontariusza KANY i swój wolny czas poświęcić osobom potrzebującym.

27 lutego 2006

UWAGA! Nowe godziny STEPU!!!
W związku z dużym zainteresowaniem uczestników, od środy 1 marca zajęcia ze stepu odbywać się będą w DWÓCH GRUPACH: grupa I w godzinach od 18.00 do 19.00, grupa II w godzinach od 19.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy!

27 lutego 2006

Wiosenny kurs języka francuskiego w KANIE
W Dniu św. Walentego - patrona zakochanych, z nieukrywaną przyjemnością ogłaszamy, że Pierwszego Dnia Wiosny, 21 marca ruszy intensywny kurs najbardziej romantycznego języka świata - języka francuskiego!

Do czerwca uczestnicy przyswoją podstawowe słownictwo potrzebne do komunikowania się w sytuacjach najczęściej spotykanych podczas krótkiego, zagranicznego pobytu w kraju francuskojęzycznym. Kurs zakończy się tuż przed wakacjami - tak, aby uczestnicy mieli szansę wykorzystać latem świeżo przyswojone umiejętności. Zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki w godz. od 15.30 do 17.00.
Zapisy w sekretariacie KANY do 15 marca.

Serdecznie zapraszamy.

14 lutego 2006

UWAGA!!!
Czwartkowe zajęcia aerobiku zostały w tym tygodniu wyjątkowo przełożone na piątek 17 lutego.

Serdecznie zapraszamy.

13 lutego 2006

Zapisy na kursy
Ze względu na duże zainteresowanie przedłużamy rekrutację na kursy językowe do dnia 15 lutego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem. Liczba miejsc ograniczona.

7 lutego 2006

Nowość - zajęcia ze stepu
Informujemy, że po feriach zostaną w KANIE uruchomione nowe zajęcia sportowe - step. Ta forma gimnastyki, polegająca na wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia, to wyjątkowo atrakcyjny trening wydolnościowy, doskonały dla tych, którzy chcą skupić się na modelowaniu dolnej partii ciała. Zajęcia odbywać się będą w środy o godzinie 18.30.

Serdecznie zapraszamy.

6 lutego 2006

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail