Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Uwaga Maturzyści!
Drodzy Maturzyści, przypominamy, że w dniu dzisiejszym /poniedziałek, 30 listopada/ kurs maturalny z biologii odbędzie się o godz 17:00

30 listopada 2015

Uwaga!
Informujemy, że w dniu dzisiejszym /poniedziałek, 30 listopada/ zostały odwołane zajęcia Zumby z powodu choroby instruktora. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

30 listopada 2015

Uwaga Maturzyści!
Informujemy, że w dniu dzisiejszym /czwartek, 19 listopada/ zostały odwołane zajęcia kursu maturalnego z matematyki. Zajęcia te zostaną odrobione w najbliższym możliwym terminie. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

19 listopada 2015

Uwaga!
Informujemy, że w dniu 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości - sekretariat KANY, Siłownia oraz restauracja AfreeKANA będą nieczynne. W tym dniu nie będą się odbywały zajęcia edukacyjne oraz sportowe. Przepraszamy za utrudnienia.

10 listopada 2015

"W świecie wzorów"
Wernisaż w galerii sztuki KANY!

Galeria Sztuki KANA ART Manufaktura Sztuki Młodych zaprasza serdecznie 12 listopada, w czwartek, o godz. 17.00 na wernisaż wystawy prac plastycznych pt. "W świecie wzorów", autorstwa Agnieszki Suski.
Autorka mieszka w Jaworznie, gdzie oddaje się swojej pasji. Pani Agnieszka Suska to wzorowy pedagog Uniwersyteckiej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Jaworznie, który pokochał quilling, scrapbooking oraz fotografię. We wszystko wkłada tyle samo serca i oddania. Realizacja każdej z pasji to dla Autorki ucieczka od szarej rzeczywistości i chwila wytchnienia. Prace przedstawiają przepiękne wzory, kompozycję i mandale.

W świecie wzorów

Wernisaż wystawy "W świecie wzorów" połączony będzie z poczęstunkiem w restauracji AfreeKANA w budynku KANY. Odwiedzający wystawę będą mogli również podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z Autorką prac. W AfreeKANIE nie zabraknie także gwaru rozmów przy filiżance świeżo parzonej kawy.

WSTĘP WOLNY!

Sosnowiecka KANA promuje talent lokalnych twórców. Swoje prace artystyczne można nieodpłatnie eksponować w galerii KANY, po wcześniejszym umówieniu terminu wystawy.

4 listopada 2015

Uwaga Maturzyści!
Informujemy, że dnia 04.11.2015 r. (środa), nie odbędą się zajęcia maturalne z języka polskiego. Kolejne zajęcia będą miały miejsce dnia 18.11.2015 r. (środa) w godz. 16:00 - 18:15. Za utrudnienia przepraszamy.

3 listopada 2015

Zapraszamy do skorzystania z listopadowej promocji na siłowni KANY

2 listopada 2015

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail