Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

Lepsza wersja siebie - "Być jak John Malkovich" w KANIE
Zapraszamy serdecznie 25 maja 2007 r. /piątek/ o godz. 18.00 na film pt. "Być jak John Malkovich", w reżyserii Spike'a Jonza.

Ambitne Kino Studyjne

Pragnienie bycia kimś innym, lepszym, spełnionym życiowo dopada Craiga, głównego bohatera filmu, w mało oczekiwanym momencie. Małżeństwo z żoną nie układa się, a perspektyw znalezienia dobrze płatnej pracy w zawodzie nie ma od dawna. Dlatego też utalentowany lalkarz przyjmuje pracę w biurze. Porządkując akta nie realizuje się jednak. W efekcie staje na skraju załamania nerwowego.
Właśnie wówczas, całkiem przypadkiem odkrywa w ścianie swojego biura tunel, prowadzący do świadomości hollywoodzkiego aktora, Johna Malkovicha. Gdy tylko Craig wkracza do tunelu staje się lepszą wersją siebie, żyje życiem znanego aktora i szybko odkrywa, że może nim manipulować... Okazuje się też, że nie on jeden, niedoceniany lalkarz z Nowego Jorku ma poważny problem z samooceną i odnalezieniem własnej tożsamości. Znajomym również w życiu się nie wiedzie. Craig znajduje lekarstwo na wszystkie bolączki przyjaciół i zaprasza ich do tunelu. Wkrótce za wycieczki do wnętrza Malkovicha zaczyna pobierać opłaty. Czy sposób na oryginalny biznes pozwoli bohaterom zaznać szczęścia? Jaką mądrość z niezwykłej, surrealistycznej lekcji życia wyciągną dla siebie barwne postacie?
Doborowa obsada, (John Malkovich, Cameron Diaz, John Cusack, Catherine Keener), oryginalny koncept, uniwersalność tematu i zabawny, błyskotliwy sposób wyrazu sprawiają, że nie sposób zapomnieć tego filmu.

Ambitne Kino Studyjne

Projekcja filmu odbędzie się w ramach Ambitnego Kina Studyjnego i będzie kolejnym spotkaniem z wartościowym kinem. Po seansie widzowie wezmą udział w dyskusji.

Wiosenne spotkania z filmem odbywają się w maju pod hasłem:

WIOSENNE METAMORFOZY - W POSZUKIWANIU SIEBIE

Projekcje w ramach Ambitnego Kina Studyjnego zostały dofinansowane przez Urząd Miejski w Sosnowcu i są udostępniane BEZPŁATNIE. Wejściówki czekają w naszym sekretariacie! Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia w piątek!!!

23 maja 2007

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail