Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem

SIŁOWNICZA NOWOŚĆ W KANIE!!!
Już teraz możesz wykonać 40 różnych ćwiczeń siłowych na jednym urządzeniu! Już dziś możesz samodzielnie wybrać intensywność treningu przez 8 ustawień kątowych! Nie musisz zastanawiać się, który przyrząd na siłowni najbardziej Cię zadowoli! Wszystkie Twoje oczekiwania spełni VARIO-GYM!

VARIO-GYM

Nowy sprzęt ćwiczeniowy - bo o nim mowa, dołączył właśnie do wyposażenia naszej Siłowni Fitness.
To wysokiej klasy, wielofunkcyjne urządzenie siłownicze VARIO-GYM marki Kettler - lidera w produkcji aerobowego wyposażenia siłowni, pozwala na efektywny trening całego ciała przez możliwość wykonania 40 różnych ćwiczeń, z możliwością zamocowania dodatkowego obciążenia. Z kolei 8 kombinacji kątowych zapewnia indywidualną intensywność treningu.

VARIO-GYM

- Nowe urządzenie będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem, choćby ze względu na swoją wszechstronność. Do tej pory nie posiadaliśmy sprzętu, który pozwalałby na tyle różnych ćwiczeń. Warto skorzystać z VARIO-GYM już teraz, gdyż zapewnia trening niemal wszystkich partii mięśni, co oznacza, że komfortowo można modelować sylwetkę - zapewnia Dorota Kowal, instruktor Siłowni Fitness w KANIE i zaprasza do ćwiczeń.

VARIO-GYM

Na sali siłowni przez cały czas pozostaje do dyspozycji ćwiczących trener, który dobiera indywidualnie zestaw ćwiczeń, służy fachową radą i pomocą.

Siłownia KANY jest czynna:
od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 20.30
w soboty w godz. 10.00 - 18.00

7 maja 2007

Powrót

 

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail