Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem
KANA realizuje program pracy z młodzieżą w następujących blokach:

- EDUKACJA
- INTERNET
- KULTURA
- SPORT
- CAFE
- HOBBY
- POMOC

Zumba Gold

Chcesz zacząć przygodę z Zumba Fitness? Zajęcia Zumba Gold są właśnie dla Ciebie.
Serdecznie zapraszamy seniorów, osoby po urazach i zabiegach, osoby z urazami stawów, kobiety w ciąży oraz panie pragnące wrócić do formy po porodzie.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Ten innowacyjny systemem fitness poprzez zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim wprawia w dobre samopoczucie, które towarzyszy uczestnikom ćwiczeń długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, różnorodne kombinacje ruchów i motywująca muzyka, tworzą atmosferę świetnej zabawy, która porywa uczestników, pozwalając zapomnieć, że biorą w nich udział, by zrzucić zbędne kilogramy lub wzmocnić kondycyjnie organizm. Ta dynamiczna kompozycja rytmów latynoskich i innych, np.: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist pozwala połączyć przyjemne spędzanie czasu z pożytecznymi dla ciała efektami. Jednocześnie kroki zumby są na tyle proste, że podoła im każdy, kto do tej pory nie miał styczności z tańcem, czy fitnessem. Atutem zajęć jest ich efektywność. Ponieważ zumba to zajęcia wydolnościowe z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę, powodują spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrniają i rzeźbią ciało.

Zajęcia odbywają się w:
wtorki o godz. 9.30
Prowadzący: Karolina Ficenes

CENNIK:

Jednorazowe wejście: 10 zł / 8 zł*
Karnet fitness dla młodzieży (na wszystkie zajęcia - 10 wejść): 70 zł / 60 zł*.
Karnet fitness dla dorosłych (na wszystkie zajęcia - 10 wejść): 80 zł / 70 zł*.
Karnet fitness + siłownia (na wszystkie zajęcia - miesięczny): 120 zł / 110 zł*.
Karnet zachowuje ważność przez 3 miesiące.

*) Cena klubowa. Szczegóły w sekretariacie.

Przypominamy, że całkowity dochód ze sprzedaży karnetów i wejściówek jest przeznaczony na finansowanie bezpłatnych kursów dla młodzieży bezrobotnej, niezamożnej oraz niepełnosprawnej.

Powrót

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail