Copyright 2004 - DS Studio.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z Webmasterem
KANA realizuje program pracy z młodzieżą w następujących blokach:

- EDUKACJA
- INTERNET
- KULTURA
- SPORT
- CAFE
- HOBBY
- POMOC

Zdrowy kręgosłup

Bóle pleców to jedna z najczęstrzych dolegliwości współczesnych społeczeństw. Dotykają wszystkich bez względu na wiek. Mogą być wynikiem poważnych schorzeń, z reguły jednak są rezultatem zaniedbań. Obok bólów głowy są jedną z najczęściej trapiących nas dolegliwości.
Tymczasem zachowanie zdrowia i dobrej kondycji naszych pleców nie jest trudne - wymaga jedynie cierpliwości, determinacji i przestrzegania podstawowych zasad.
Zajęcia Zdrowy Kręgosłup mają charakter profilaktyczny i mają zapobiegać ewentualnym bólom oraz zmianom w obrębie kręgosłupa.

- Ćwiczenia opierają się głównie na wzmacnianiu osłabionych mięśni postularnych, rozciąganiu mięśni przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia i pracy, uczą przyjmowania poprawnej postawy w życiu codziennym.
- Zajęcia Zdrowy Kręgosłup to nie tylko praca na mięśnie grzbietu, ale również na inne partie ciała, takie jak brzuch, kolana, biodra, barki, które odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej postawy.
- Zajęcia poprawiają ogólną sprawność ciała, a uczestniczący już po kilku zajęciach odczuwają poprawę samopoczucia oraz wyglądu własnej sylwetki.

Zajęcia odbywają się w:
wtorki o godz. 19.00
czwartki o godz. 19.00
Prowadzący: Jarosław Mizerski

poniedziałki o godz. 9.30
Prowadzący: mgr Wioleta Garnik

CENNIK:

Jednorazowe wejście: 10 zł / 8 zł*
Karnet fitness dla młodzieży (na wszystkie zajęcia - 10 wejść): 70 zł / 60 zł*.
Karnet fitness dla dorosłych (na wszystkie zajęcia - 10 wejść): 80 zł / 70 zł*.
Karnet fitness + siłownia (na wszystkie zajęcia - miesięczny): 120 zł / 110 zł*.
Karnet zachowuje ważność przez 3 miesiące.

*) Cena klubowa. Szczegóły w sekretariacie.

Przypominamy, że całkowity dochód ze sprzedaży karnetów i wejściówek jest przeznaczony na finansowanie bezpłatnych kursów dla młodzieży bezrobotnej, niezamożnej oraz niepełnosprawnej.

Powrót

 

AKTUALNOŚCI | O KANIE | NASZE PROPOZYCJE | PARTNERZY | KONTAKT
Start E-mail